Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Честито дечки вечерва ги унаказивте начисто:)
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Честитки за финалето! Сосема заслужено....:smir:

пс. Конечно на старите патеки......
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Благодарност за сите искрени честитки (има и такви дефинитивно) :helou:

Ајде момци честито пласман во финале....се надевам ке ја освојте ЛШ и исто така се надевам и Ливерпул ке освој ЕЛ па ке се судриме во суперкупот во август.....поздрав

Тоа е единствениот трофеј во историјата што го немам освоено :smir: Имам и куп на шампиони и куп на уефа и поранешниот куп на куп победници и светски клубски куп и секако сегашна ЛШ - само супер куп европски немаме...

Секако не би имал ништо против годинава и тоа трофејче да го додадеме во колекцијата :helou:
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Епа 9 години апстинација, мислам доволно беше.:wink:

Сите што се отприлика колку мене почнувале да гледаат фудбал баш тој период, кога Баерн беше на врвот....

Затоа и е тоа повторно на старите патеки.....само што мислам дека идеше прво пораз во финале, па потоа ја освоивте :)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Да да баш зборувавме во Ајриш трето финале ќе ни е на повеќето навивачи. Колку што знам „наша генерација“ навивачи - значи 19-23 години само Јуве, Реал, Манчестер и Милан имаат по три финалиња. Барса и Ливерпул по две колку што се сеќавам.

Секако и тоа говори нешто за релативната константност на екипите низ годиниве. после 2001 никогаш не бевме на врвот на евросокиот фудбал ама секогаш тука некаде кружевме :smir: Се е круг се се врти... сега повторно дојдоа нашите моменти. Се надевам ќе потрае успехот на оваа генерација неколку сезони :helou:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.486
Благодарност за сите искрени честитки (има и такви дефинитивно) :helou:




Тоа е единствениот трофеј во историјата што го немам освоено :smir: Имам и куп на шампиони и куп на уефа и поранешниот куп на куп победници и светски клубски куп и секако сегашна ЛШ - само супер куп европски немаме...

Секако не би имал ништо против годинава и тоа трофејче да го додадеме во колекцијата :helou:
многу алчни бе вие :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: ајде само за добро да е :wink:
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
ај честито и од мене за финалето, одлично изигравте денес, малце мие криво уште како стигнавте до тука ама тоа е :toe:
ви се исплатеше гурањето од Ќељашот :tv:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Guess what? You just won 380,700 on Champions League Final Stages › Lyon vs. Bayern Munich - Correct score!

Типував 0-3 конечен резултат што е нормално.
А иначе нема бегање сигурни победници ќе сме и во финале.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Guess what? You just won 380,700 on Champions League Final Stages › Lyon vs. Bayern Munich - Correct score!

Типував 0-3 конечен резултат што е нормално.
А иначе нема бегање сигурни победници ќе сме и во финале.

Што се бе тие 380 000? Ако се Евра одма иди купи го Ајриш да не се гужваме за финале цел да биде за нас :pos2:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.486
Колекционери сме бе - па вие поарни да не сте? :smir: :helou:
e ние не собираме ништо во моментов.....нас уште светското клубско ни фали.....а тоа во наредниве 3-4 сезони тешко

Што се бе тие 380 000? Ако се Евра одма иди купи го Ајриш да не се гужваме за финале цел да биде за нас :pos2:
и мене патот ке ми го платиш од битола и јас да гледам со вас.... :pos2::pos2::pos2::pos2: мислам хеликоптер ке ми испратиш :wink:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
e ние не собираме ништо во моментов.....нас уште светското клубско ни фали.....а тоа во наредниве 3-4 сезони тешко



и мене патот ке ми го платиш од битола и јас да гледам со вас.... :pos2::pos2::pos2::pos2: мислам хеликоптер ке ми испратиш :wink:
Ќе биде ќе биде... се се врти :smir:

Ианку ако Евра прво ќе изградиме хелиодром одозгора на ГТЦ па без проблем праќаме и хеликоптер :wink:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Честито победа, Баварци. Морам да признам дека бев за Лион и сакав со нив да играме евентуално финале, ама ете... :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom