Музика во кола

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Hihihihih,u citroenceto4 iam pionirce i m'ska goa vakvoa inace sakam pojako taka ama kaa odam na strana nekade ili navecer kaa nema nikoj po ulici nekako ne mi e prijatno ke recat so se zanesue via mislam znajte kavdarcani kakvi se :vozbud: ama kaa mi e ceif odlepuam ne se zamaram ic so rekle so ne rekle poveke ziveam za mene od kolku za drugi :baeh:
Де бе со воа кавадаречкио... Ништо не разбирам да го ебам.

Што то значи ова?
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Hihihihih,u citroenceto4 iam pionirce i m'ska goa vakvoa inace sakam pojako taka ama kaa odam na strana nekade ili navecer kaa nema nikoj po ulici nekako ne mi e prijatno ke recat so se zanesue via mislam znajte kavdarcani kakvi se :vozbud: ama kaa mi e ceif odlepuam ne se zamaram ic so rekle so ne rekle poveke ziveam za mene od kolku za drugi :baeh:
Де бе со воа кавадаречкио... Ништо не разбирам да го ебам.

Што то значи ова?
Сака да каже многу му е јако радиото :vozbud: М'ска џоа ваквоа :tv:
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Најубаво е да си пуштиш музика во кола и негде на аутопат да ја спукаш(нормално да пазиш на полиција).Да се релаксираш,да се издуваш со колата.
:salut:
 
Член од
10 февруари 2006
Мислења
385
Поени од реакции
90
Има секогаш музика.... Особено онаа што доаѓа од под хауба :vozbud:
Убава е онаа комерцијалата од линиска 4,ама ја ја сакам онаа од v8 некако по-мелодична ми е,по жива :)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Море и бокс машина 4 цилиндрична прави одлични музики... Алфа турбо, мх, мх... Мераци.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Море и бокс машина 4 цилиндрична прави одлични музики... Алфа турбо, мх, мх... Мераци.
Или тоа или некој јак турбо фолк, Киле Митич или Диџеј Крмак :pos::pos:

Убаво е да има музика во кола, ама да биде јако онолку колку што ми е потребно на мене да можам да слушам без да се напрегам, а не да слушаат на 100 метра од мене
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Или тоа или некој јак турбо фолк, Киле Митич или Диџеј Крмак :pos::pos:

Убаво е да има музика во кола, ама да биде јако онолку колку што ми е потребно на мене да можам да слушам без да се напрегам, а не да слушаат на 100 метра од мене
Не ми спомнувај жити се... Ми се гади од типови што: отвориле шибер, отвориле сите прозори, левата рака низ прозор пуштена надолу, со десна го држи воланот најгоре, а од колата ечи некоја безвезна музика која се слуша на околу 200 метри радиус.

Јасно е дека музика треба да се пушта во нормални граници, но не е секој нормален.
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
Ихх јас па обожавам, посебно од семафор на семафор, некое постаро 325и, или некој VR6! Да с*ршиш вгаќи! :pos2:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ми цркна радиото...ај наздравје нека ми е....
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
:S електроничар...или ново, некој си 4000..кај најде баш во кризава:wink:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Средено!
600 денари...некое интегрално коло се прегревало...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom