Фан клуб: Работнички

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ајде ****** напатена , кај вас ли е, нема ли враќање ?!?!Каде го има ова џандари да ви бранат транспаренти додека бегате?!Каде го има ова џандари да крадат транспаренти??Бруки сте бе не сте вредни да се пишува за вас на форум. МРШ!

Романтика, обрати внимание на речник!
Модерација
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ти брише постови, не паметувај многу, си имаш своја тема и свој клуб.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.407
Поени од реакции
28.401
НЕ следам кошарка не сум ни од цпб али еве еден поздрав до "паметниот" Клинт иствуд...Значи знамето е во Скопје..
33440_1382289007958_1553942878_30789937_451431_n.jpg
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
dek si be shto praesh?? aj eden post pogore vidi i sisaj ;)))
jas sum MAZ i ke se pojavam vednas koga ke me"prozivas",za razlika od tebe sto 2 dena te NEMASE nigde na forumov,se dur "el comandante" so sudni maki ne uspeal da izdejstvuva vrakjanje na transparentot,po negovi vrski i kanali.
ZAKLUCOK e deka VIE ShTO STE GO NOSELE,nitu ste go ODBRANILE vo prilep(nezavisno dali vi go zele navivaci,redari ili policija),nitu pak ste tie,sto ste izdejstvuvale VRAKJANJE na transparentot vo skopje.
ako bilo kako sto vikas ti deka policijata znae kako si pominala!!!??? i kako go vratila transot,ZOSTO SE CEKASE 2 DENA,za da osamne slika so nego,koga i sam znaes deka do VCERA vo prilep vi bese,i mu se imaat redeno majmuni ko na drvo so banani!
sega smiri emocii,i opraj se, zasto sleden pat nema da ima VRAKJANJE!
ps/ sega koga gi "rasturivte" majmuni,koi se sledni na red? fa,kumani,ckembari?
pps/ gledam vo grupava sve ste "birani",na site prosekot vo visina vi e 150cm. a starost 16.5 god.stvarno mnogu "jako" izgledate!:vozbud:

--- надополнето ---

НЕ следам кошарка не сум ни од цпб али еве еден поздрав до "паметниот" Клинт иствуд...Значи знамето е во Скопје..
Прегледај го приврзокот 35577
a ako ne si od "cpb" sto se javuvas vo nivno ime? da ne si im praven zastapnik? ustvari moja greska,taa profesija ne e ostvarliva so 17 god.:icon_lol:
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
Клтинт е сезнајко и нај образован навивач од нас тука, само незнам што е подобро, дали со него или со шверцери да се докажуваш
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
Наградно прашање каде се мајмуните и двата нивни транспаренти "ulras" и "monkeys"?
-(да не се мачите ке ви одговорам) 15 мајмунчиња од предходно 50 се кријат во подтрибинскиот простор, а транспарентите "ultras" и "monkeys" беа искинати пред нивни очи и моментално се во рацете на полицијата! :-*
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
hehehehehe neznive gi nemase 2 dena i sea se kur4at odma abe molete se na ile kik bokseron sto go molese nasiot ex vodza d...i da vi go vrati i od po4it ovaj kon nego go vrati inace transot vi bese zemen od d...i koj bese pozadi vas i ve tepase so stolcinja be brat toa e vistinata ali nemoze vas nikoj da vi dokaze i mnogu sve jaki na forumi kako i nekoi od majmunite de4inja kako vas po 15-16 godini sto begale nie sme mozi padnati na najnisko nivo ama kako sto se vika vo prilep majmun ne igra a vie go po4ustvuvate toa na vasa koza taka da psssssssssssssssssssssssssss tisina do slednata utkamica i ko ce idite od sea pp smirete gi hormonite zasto nareden pat poloso 4e pomine pozz od prilep
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
Клтинт е сезнајко и нај образован навивач од нас тука, само незнам што е подобро, дали со него или со шверцери да се докажуваш
vo navivacko"obrazovanie" sum pred stotici kako tebe,a ne sum"seznajko",daleku bilo,samo postovite mi se vistiniti...a TI ako si "dokazan", koja e potrebata da se "dokazuvas" dali pred mene ili pred "sverceri",ili pred nekoj tret...uzivaj si,praznik e:coffee:
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
hehehehehe neznive gi nemase 2 dena i sea se kur4at odma abe molete se na ile kik bokseron sto go molese nasiot ex vodza d...i da vi go vrati i od po4it ovaj kon nego go vrati inace transot vi bese zemen od d...i koj bese pozadi vas i ve tepase so stolcinja be brat toa e vistinata ali nemoze vas nikoj da vi dokaze i mnogu sve jaki na forumi kako i nekoi od majmunite de4inja kako vas po 15-16 godini sto begale nie sme mozi padnati na najnisko nivo ama kako sto se vika vo prilep majmun ne igra a vie go po4ustvuvate toa na vasa koza taka da psssssssssssssssssssssssssss tisina do slednata utkamica i ko ce idite od sea pp smirete gi hormonite zasto nareden pat poloso 4e pomine pozz od prilep
Да да а кај викаш ви се "ultras" и "monkeys"? хахаха
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
kako sto razbrav tuka se ne sum vo majmuni prvo da ti kazam ama eve ti vetuvam deneska ke odam vo mesna da gi slikam i ke ti pratam sliki ok?
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
kako sto razbrav tuka se ne sum vo majmuni prvo da ti kazam ama eve ti vetuvam deneska ke odam vo mesna da gi slikam i ke ti pratam sliki ok?
Хахахах ајде само најјави им да ги сошијат поготово "ultras" зашто отиде на два дела тој ;))))
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
i da se nadovrzam ne e e toa filing da tepac 14 godisni dete ok znam deka gto mozes toa i jas mozam da istepam 4 ca po 14 godini ali zaso koga ripnale d...i i kompanija svi jadele kotek zasto togas ne svi opinale toj ve tepal so stolcinja i vi go odzel znameto naprazno se lazenjate deka svinjite vi go zele znameto brat da ne se lazeme ne sme deca treba da naucite da priznaaete poraz brat ok?e za slednata utkamica 4e pravime muabet ili so mzt eve igrame na 13-11 imam golem respect za FA ali ako pokusaat neso glupo kako vas veruvaj deka mnogu mnogu poloso od vas 4e pominat vo prilep pozz i ne provociram new se raspravam si pravime muabet kako luge ok?

--- надополнето ---

brat ne bev licno na utakmica i neznam ama ti vetiv deka 4e otidam i 4e go slikam kakvi sto se ok????samo me maci ness zasto ako sve go skinale ne sve go zele????
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
vo navivacko"obrazovanie" sum pred stotici kako tebe,a ne sum"seznajko",daleku bilo,samo postovite mi se vistiniti...a TI ako si "dokazan", koja e potrebata da se "dokazuvas" dali pred mene ili pred "sverceri",ili pred nekoj tret...uzivaj si,praznik e:coffee:
Друже, не мислев јас да се докажувам со тебе околу ултрас култура и кој колкави муда има и што направил, мислев околу случките што и како било зошто све негираш и ако не си бил знеш подобро од тие што биле, и уште нешто, викаш не е битно како е земено, па ударната заставата на робјаши што падна од манијаци со пиштоли, зоји, артилерија и што ти ја знам според тебе не е битно и робјаши треба да се распаднат?

Во принцип не ти реплицирам зошто повеќето твоите постови имаат смисла иако баш и не се слагам со сите, не е форум место за карање и докажување, тоа е трибината, само многу тврдоглаво и "хејтерски" си поставен према целото мак-тифо, особено према Скопските групи (мое мислење)

Поздрав и среќен празник и на тебе :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom