Фан клуб: Работнички

Член од
15 септември 2009
Мислења
53
Поени од реакции
8
До сите членови на CPB и што биле вчера на утакмица а сега тука на форумов глумат критичари на својата група слободно ако имаат некакво незадоволство нека се обратат кај надлежните во групата е на тука преку некои анонимни усери да пишуваат секакви глупости.Тоа што беше беше,ако не сте задоволни преземете нешто а не да седите на форум и да серете ова не ми се свигаше,а ова беше добро...
Поздрав и памет у глава...

На трибина НЕ на форум:smir:
Jas ne se zalam, samo vikam deka imase mnogu deca so nemozea da izdrzat i deka toa bese zaso bevme poslabi u navivanje. Toa go vikam samo kako fakt i nisto poveke.
 

|MkD|hUnTeR

Golden Lords
Член од
15 мај 2009
Мислења
187
Поени од реакции
4
sve bese okej osven onoa gore kaj vlezot nas kaj B tribinata , se nabutaa ko stoki a nikoj od niv usta ne otvori , ne unistija vo peenje 250 dusi da se poglasni od nas ?!?!? bevme 3pati povekje od , a mozda i vishe , sramota e za tie sto ne peea neka se zasramat i neka ne idat makekeni glupi , iskreno imase delovi kaj sto family voopsto ne se slusaa od nas ali toa trebase da bide celo vreme so ogled na brojkata ...
 

Chimpanzee

Pazza Inter Amala !!!
Член од
9 септември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Pa ima edna pesna nova e,za MZT deka se samo jaki po forumi,a na tribini go pusat,i zatoa se vide i na teren i na tribini,samo molba da navivacite da ne doagjaat samo na derbi tuku na site utakmici.FALA
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
До сите членови на CPB и што биле вчера на утакмица а сега тука на форумов глумат критичари на својата група слободно ако имаат некакво незадоволство нека се обратат кај надлежните во групата е на тука преку некои анонимни усери да пишуваат секакви глупости.Тоа што беше беше,ако не сте задоволни преземете нешто а не да седите на форум и да серете ова не ми се свигаше,а ова беше добро...
Поздрав и памет у глава...

На трибина НЕ на форум:smir:
Ako ova do mene e nameneto,nity sum anonimen user,nity pak pisuvam gluposti za tvoja informacija ovaa moja kritika e prenesena kaj povlijatelnie vo grupata taka da ne se pravam tuka pameten za gabe ili tepam samo dosada..prasaj koj bilo vo K2 ke ti kaze za mene deka redovno idam na natprevari i ne sum so cpb od pred edna ili dve god. tuku mozam da ti kazam od samiot pocetok i pred se SUM MNOGU REALEN...Koga cpb bile dobri na tribina ke go pisam toa tuka i ke se ubeduvam 3 saata so drugari od aerodrom no koga znam deka mozelo da bide 2 pati podobro od ona vcera sto bese moram da iskritikuvam tuka zosto stvarno i toa go mislam,ne znaci deka toa sto navivam za ednata strana mi dava za pravo da bidam subjektiven tuka i da se pravam na slep...Znaci pisav gore BESE DOBRO NAVIVANAJETO,PRIJATNO BEV IZNENADEN BEV OD BROJKATA,KOREOGRAFIJATA BESE DOBRA,ORGANIZACIJATA OKOLU KARTITE MI SE DOPAGA STO I CPB SAKAAT DA POMOGNAT KOLKU TOLKU....koga ke se sobere se i odzeme bese top ama ti vikam MOZESE DA BIDE PODOBRO..najgolemata kritika moja ja napisav gore okolu pesnite i sekako ogromen problem e toa so vodzite,znaci go znam i toj so megafonot aj da ne go imenuvam i ovoj drugiot sto nema ni 20 god. a ni troska avtoritet...znaci sekoja kritika treba da bide dobrodojdena toa treba da go sfatis ako sakas da se popravat rabotite vo grupata...
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
Ako ova do mene e nameneto,nity sum anonimen user,nity pak pisuvam gluposti za tvoja informacija ovaa moja kritika e prenesena kaj povlijatelnie vo grupata taka da ne se pravam tuka pameten za gabe ili tepam samo dosada..prasaj koj bilo vo K2 ke ti kaze za mene deka redovno idam na natprevari i ne sum so cpb od pred edna ili dve god. tuku mozam da ti kazam od samiot pocetok i pred se SUM MNOGU REALEN...Koga cpb bile dobri na tribina ke go pisam toa tuka i ke se ubeduvam 3 saata so drugari od aerodrom no koga znam deka mozelo da bide 2 pati podobro od ona vcera sto bese moram da iskritikuvam tuka zosto stvarno i toa go mislam,ne znaci deka toa sto navivam za ednata strana mi dava za pravo da bidam subjektiven tuka i da se pravam na slep...Znaci pisav gore BESE DOBRO NAVIVANAJETO,PRIJATNO BEV IZNENADEN BEV OD BROJKATA,KOREOGRAFIJATA BESE DOBRA,ORGANIZACIJATA OKOLU KARTITE MI SE DOPAGA STO I CPB SAKAAT DA POMOGNAT KOLKU TOLKU....koga ke se sobere se i odzeme bese top ama ti vikam MOZESE DA BIDE PODOBRO..najgolemata kritika moja ja napisav gore okolu pesnite i sekako ogromen problem e toa so vodzite,znaci go znam i toj so megafonot aj da ne go imenuvam i ovoj drugiot sto nema ni 20 god. a ni troska avtoritet...znaci sekoja kritika treba da bide dobrodojdena toa treba da go sfatis ako sakas da se popravat rabotite vo grupata...
СЕКОГАШ МОЖЕ ПОДОБРО, но некои работи не се за на форум кажи што имаш на лице место па може ке се поправат тие работи...Ако воџите не ти се свигаат смени ги ако можеш ако неможеш незнам што да ти кажам ваљда знаеш... поздрав
 
Z

ziko bt

Гостин
sve bese okej osven onoa gore kaj vlezot nas kaj B tribinata , se nabutaa ko stoki a nikoj od niv usta ne otvori , ne unistija vo peenje 250 dusi da se poglasni od nas ?!?!? bevme 3pati povekje od , a mozda i vishe , sramota e za tie sto ne peea neka se zasramat i neka ne idat makekeni glupi , iskreno imase delovi kaj sto family voopsto ne se slusaa od nas ali toa trebase da bide celo vreme so ogled na brojkata ...
велиш дека бевте преку 700души??:raz::pos:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.668
Поени од реакции
2.880
pa ziko ti kaj si gleal ja neznam a i od kamerite ne se glease sve kolku ima
 
Z

ziko bt

Гостин
pa ziko ti kaj si gleal ja neznam a i od kamerite ne se glease sve kolku ima
од мое гледиште не ми личи дека толку собира делот кај шо сте сместени вие значи ко ке поставите слика од некоја послаба утакмица и пишите имаше околу 70 СПБ и да споредам со овие не ми личи дека бевте 10пати поке
како и да е можи сум грешка не свакајте ко провокација оти искрено мене ми личи на трибина со помал капацитет од то шо велите дека е 700+ (оти беше исполнета цела)
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Pa ima edna pesna nova e,za MZT deka se samo jaki po forumi,a na tribini go pusat,i zatoa se vide i na teren i na tribini,samo molba da navivacite da ne doagjaat samo na derbi tuku na site utakmici.FALA

Дечко дај молим ти се иди у темата за мода у убавина не туку треси глупости..Молби праќа.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
700 души:nesvest:

Се читате ли вие ? Или да ве бројам ко Феномен што праеше на времето ? Појше од 350 не сте биле .
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Абе ја барам слики стално после утакмица, онака информативно само да видиме како било . Вац стави една слика али таму не сте фатени сите пошо страните слабо се гледаат . Го чекам официјалниот фотограф на групата да ме почасти со една добра фотка . И претпоставувам овие 420 ти се од продадени карти ... или грешам ?
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Плексигласот ви е најдобра фора во изминативе 10години секоја ви чест.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom