Фан клуб: Работнички

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Jas se karam so drugarive vo maalo deka zgresi Grujo sto dade bespalten internet i sega sekoe iskompleksirano bedno sejace ima pristap do internet oni mi vikaat ne.....
Aj git od temava i ospto od internetot popametno ti e da si go fatis motokultivatorot vo race i sibaj cel den.....aj sea cao
Не е до Грујо бре, ваа година лозјето роди ногу и сеа ќе се курцаме шо ни моиш.Ние сме сиромави немаме фирми џинови како Фени,Тиквеш,ИГМ и еден куп винарии.Него каде се вашите милијардери да ви ги спасат "бисерчињата" kako МЗТ и Работнички?

А за нивите на друго место.Посиромавите провинцијалци работат на нива а сиромавите скопјани просат пред трговски и на крстосници.Види ја сега разликата просјаче
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
Не е до Грујо бре, ваа година лозјето роди ногу и сеа ќе се курцаме шо ни моиш.Ние сме сиромави немаме фирми џинови како Фени,Тиквеш,ИГМ и еден куп винарии.Него каде се вашите милијардери да ви ги спасат "бисерчињата" kako МЗТ и Работнички?

А за нивите на друго место.Посиромавите провинцијалци работат на нива а сиромавите скопјани просат пред трговски и на крстосници.Види ја сега разликата просјаче
So vi moam toa ne e tema tuka,moze slobodno taa tema da ja prodolzime vo temata "Zdravje i Seks" pa ke ti gi kazam moite iskustva preku cela ucebna godina koga se odviva emigracijata SELO - GRAD...
Inace gledam si se pronajde vo mojot post pa te zdobole.....jbg zivot e toa taka svati go toa ne znam kako na drug nacin da te utesam..:tapp:

ps.temava e rabotnicki pa pisi vo vrska sto toa nesto a za tvoite ili opsto za sie sto imaat rualni i argarni problemi/ili pofalbi deka rodilo grozjeto ili ne nemam namera za toa da si ja abam tastaturata......na forumov ima i za toa temi-vladini subvencii itn,tamu mozes da se falis...:helou:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.668
Поени од реакции
2.880
Taso gresis so siromavite ali najmalce e bitno toa sea, za Rabotnicki ke se najde spas ako ne sea dogodina ke bide konkurent za titula veruj,tuku mene mi e strav kav do koa ke ima kosarkarski tim konkurent za titula ili pak tim koj ke igra bar u prva liga
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Не е до Грујо бре, ваа година лозјето роди ногу и сеа ќе се курцаме шо ни моиш.Ние сме сиромави немаме фирми џинови како Фени,Тиквеш,ИГМ и еден куп винарии.Него каде се вашите милијардери да ви ги спасат "бисерчињата" kako МЗТ и Работнички?

А за нивите на друго место.Посиромавите провинцијалци работат на нива а сиромавите скопјани просат пред трговски и на крстосници.Види ја сега разликата просјаче
А тебе Анатасе (овај Анастасе), уствари извини...атанасе, што сакаш да ми кажеш со тоа, дека имаш многу пари или...?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Eј носталгија ме фана одамна немаше жестоки реакции на овој под форум уште од времето на Струмичани :pos:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Ти најде да збориш селодромче ...
бербббббббббббббба бербаааааааа те чека теле едно
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Taso gresis so siromavite ali najmalce e bitno toa sea, za Rabotnicki ke se najde spas ako ne sea dogodina ke bide konkurent za titula veruj,tuku mene mi e strav kav do koa ke ima kosarkarski tim konkurent za titula ili pak tim koj ke igra bar u prva liga

Абе брат очигледно неможите да сваните дека не ни е целта да ви се смееме или да се ситиме на неконкурентноста на скопските екипи.Ако јас или било кој напише овде ЕЈ НАЈДОВТЕ СПОНОНЗОР не значи дека се подбива со Вас.Еве јас сум фан на Фени и шо вакво кога Фени годинава ќе земе титула кога јас нема да изгледам салам утакмица како шо беа пред лани со Струмица и лани со вас.Ништо.Се надевам ме сваќаш шо е поентата

Ти најде да збориш селодромче ...
бербббббббббббббба бербаааааааа те чека теле едно
Да бе вчера поминав таму и можам да видам шо мизерија е.Супер ви направиле ФОН за богатите селодромчиња да станат учени ама ништо.Каде ќе работите?Во најуспешната компанија во округот Раде Кончар или како и да беше.Мизеријо.Ме чека берба кога има селанчиња како тебе да пиат ракија.Тебе шо те чека????????????????????///
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Абе брат очигледно неможите да сваните дека не ни е целта да ви се смееме или да се ситиме на неконкурентноста на скопските екипи.Ако јас или било кој напише овде ЕЈ НАЈДОВТЕ СПОНОНЗОР не значи дека се подбива со Вас.Еве јас сум фан на Фени и шо вакво кога Фени годинава ќе земе титула кога јас нема да изгледам салам утакмица како шо беа пред лани со Струмица и лани со вас.Ништо.Се надевам ме сваќаш шо е поентата
Не треси зелени многу ФЕНИ,кој е тој тим???
До пред 5 години не се знаеше за вас,една титула имате освоено САМО...
14-----КАСНИ ПОРАСНИ:)
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.272
Поени од реакции
6.941
Абе опинци ајде на берба :pos:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не треси зелени многу ФЕНИ,кој е тој тим???
До пред 5 години не се знаеше за вас,една титула имате освоено САМО...
14-----КАСНИ ПОРАСНИ:)
Каков ни е таков ни си го сакаме јебига.Што да правиме некои ни толку немаат :D:D:D?Секоја чест за вашите 14 :) поздрав :smir:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.272
Поени од реакции
6.941
СИТЕ НА НИВА АЛЕА СИТЕ НА НИВА :pos:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Да бе вчера поминав таму и можам да видам шо мизерија е.Супер ви направиле ФОН за богатите селодромчиња да станат учени ама ништо.Каде ќе работите?Во најуспешната компанија во округот Раде Кончар или како и да беше.Мизеријо.Ме чека берба кога има селанчиња како тебе да пиат ракија.Тебе шо те чека????????????????????///
Дечко чим ти имаш такво име, можам да замислам што happy family сте дома. Стопан до стопан. Инаку како за информација твоја, татко ти, чичко ти, вујко ти...продаваат ниви, лозје, овоштарници итн. за да ти овозможат на тебе услови утре да се школуваш на некој Универзитет во Скопје и да престојуваш во некој студентски дом.

Само најдобриот дел доаѓа сега, кога на таквите како тебе имаат и поубава половина. Е тука веќе настапуваат тие Раде Кончаревци како што ги нарекуваш ти. И додека ти ја береш бербата за ракија која што како што викаш ја пијат само луѓето од главниот град (демек вие саде виски пиете) Скопјанишчана се забавуваат со твоите ми роднини и блиски пријателки.

И ајде те молам немој да ја прљаш темава, не ти е срам со такво име да доаѓаш на форум. Кумот се заебавал кога те крстел или бил пијан. Од овие две, едно е 100%.

П.С. Па преку Тасета више :pos: :pos: :pos:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Дечко чим ти имаш такво име, можам да замислам што happy family сте дома. Стопан до стопан. Инаку како за информација твоја, татко ти, чичко ти, вујко ти...продаваат ниви, лозје, овоштарници итн. за да ти овозможат на тебе услови утре да се школуваш на некој Универзитет во Скопје и да престојуваш во некој студентски дом.

Само најдобриот дел доаѓа сега, кога на таквите како тебе имаат и поубава половина. Е тука веќе настапуваат тие Раде Кончаревци како што ги нарекуваш ти. И додека ти ја береш бербата за ракија која што како што викаш ја пијат само луѓето од главниот град (демек вие саде виски пиете) Скопјанишчана се забавуваат со твоите ми роднини и блиски пријателки.

И ајде те молам немој да ја прљаш темава, не ти е срам со такво име да доаѓаш на форум. Кумот се заебавал кога те крстел или бил пијан. Од овие две, едно е 100%.


П.С. Па преку Тасета више :pos: :pos: :pos:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Дечко чим ти имаш такво име, можам да замислам што happy family сте дома. Стопан до стопан. Инаку како за информација твоја, татко ти, чичко ти, вујко ти...продаваат ниви, лозје, овоштарници итн. за да ти овозможат на тебе услови утре да се школуваш на некој Универзитет во Скопје и да престојуваш во некој студентски дом.

Само најдобриот дел доаѓа сега, кога на таквите како тебе имаат и поубава половина. Е тука веќе настапуваат тие Раде Кончаревци како што ги нарекуваш ти. И додека ти ја береш бербата за ракија која што како што викаш ја пијат само луѓето од главниот град (демек вие саде виски пиете) Скопјанишчана се забавуваат со твоите ми роднини и блиски пријателки.

И ајде те молам немој да ја прљаш темава, не ти е срам со такво име да доаѓаш на форум. Кумот се заебавал кога те крстел или бил пијан. Од овие две, едно е 100%.

П.С. Па преку Тасета више :pos: :pos: :pos:
Може ќе ми ставиш вето за доаѓање во Скопје поради името...:pos2:

Абе тој челавиот ве лажи сите иначе вие сте фини момци знам јас...поздрав брат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom