Фан клуб: Работнички

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
abe ke ide feni dalje a poseizglea iam informacija od bojan trajkovski deka ke igrame so pobednikot od vas ili levski daj boze da ste vie pa preku vas u finale kako i da e utre cela mk e za feni poz
Читај го мојот последен пост.Играме со победникот од Мега Хипо и Свислајон Таково.:wink:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.657
Поени од реакции
2.866
abe vo red e toa ja prvicno taka znaev i pisav na forumv ali od trajkovski doznav taka sea pred 20min hehe ali ako imas sigurna informacija vo red e:smir:
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Коментаторот на сител кажа дека ако имало два преставника од иста земја во полуфинале меѓусебно ќе играле
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.657
Поени од реакции
2.866
abe daj ne se zamarajte ke vidme denovive kako sto e opustete sea i uzivajte da se fokusirame sea za u sabota so amak
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Честито победа...па утре стискајте палци и за Фени.:)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
нормално тоа дај боже и фени да тепа левски се слаби ние 2 пати ги згазивме и доа ми у гости па да се надеваме дека +16 ке напраат
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
нормално тоа дај боже и фени да тепа левски се слаби ние 2 пати ги згазивме и доа ми у гости па да се надеваме дека +16 ке напраат
Фала дечки.Значи да не стане заблуда доколку утре здравје Фени тепа над 16 во полуфинале играат Фени и Работнички еден против друг според правилото доколку две екипи од иста земја на фајнал фор.
Друга работа.Според многу параметри Левски е посилна екипа од Черно Море.Прво втори се на табелата во Бг а и го тепаа Лукоил.Вие го тепавте ама од тогаш Левски се засили со тројца играчи од кој еден има НБА искуство.Сепак да не ве замарам уживајте во успехот
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Фала дечки.Значи да не стане заблуда доколку утре здравје Фени тепа над 16 во полуфинале играат Фени и Работнички еден против друг според правилото доколку две екипи од иста земја на фајнал фор.
Друга работа.Според многу параметри Левски е посилна екипа од Черно Море.Прво втори се на табелата во Бг а и го тепаа Лукоил.Вие го тепавте ама од тогаш Левски се засили со тројца играчи од кој еден има НБА искуство.Сепак да не ве замарам уживајте во успехот
:wink: уживај бе може не ги пратам многу многу бугарите знам дека тогаш
беа послаби од нас незнам за сеа...како и да е ке биде јако БИБЛ дерби
Работнички-Фени


А Као ке се игра полуфинале....у 3 добиени?
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
:wink: уживај бе може не ги пратам многу многу бугарите знам дека тогаш
беа послаби од нас незнам за сеа...како и да е ке биде јако БИБЛ дерби
Работнички-Фени
Кретенски ќе биде тоа што фајнл-форот ќе се игра во Варна.:tapp:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Nema da se igra vo varna.Ako pominea Cerno More mozebi ke se igrase.Taka da ostanuva da vidime kaj ke se organizira final four.
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Честито победа и со малку повеќе труд и подготвеност да успееме да ги пројдеме и србите, бидејќи српските тимови што играат во БИБЛ не се ништо посебно. :)
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Nema da se igra vo varna.Ako pominea Cerno More mozebi ke se igrase.Taka da ostanuva da vidime kaj ke se organizira final four.
Да и јас добив официјална потврда за ова денес.:aplauz:

Да беше барем некоја појака лига фајнл форот да се игра во
Борис Трајковски.:raz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom