Фан клуб: Работнички

Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
хахаха тука грешиш..и тоа многу...врска нема..скопјанките може да речеме дека не се воопшто лесни..сите се дигнати до небо..а па кога уште ке видат дека не си од скопје...не ни гледаат веќе...реално..
XAXAXAXAXA
MOZE VAS TAKA VE LAZAT ALI NA NAS MN LESNO NI PADJAAT VO PREGRATKA
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
нежни момчиња во АЕРОДРОМ ве чека пекол !!!!!!!! кај идете ве тепат !!!!!!
зочко јас тебе ке те барам у аеродром...конечно дознав кој си:zlo: у сабота у сабота...ке ве изгориме
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
XAXAXAXAXA
MOZE VAS TAKA VE LAZAT ALI NA NAS MN LESNO NI PADJAAT VO PREGRATKA
глеам...ку*от црвен ти е од е*ење може бе..има циганки за 500 денари се корнат..знам јас сите провинцијалци прво стигнување у скопје идат кај македонска телевизија..тоа ви е мотото...кој иде у скопје сув да не се врати..имате пред македонска за 500 че
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
не те сватив баш..кој кого внесол у мала сала
вратата под секторчето каде шо бете сместени воде кон малата сала Јасмин.А таму обично џандарите ги носат немирните навивачи.А колку шо видов неколку од СПБ однесоа таму
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
koj me baniral be prv pat se regnuvam tua TOPKO i ne se zanesuj i drkaj tamu aj na kavadar4anki posto nemozis da gi imas glup ni eden :drk: :D :D :D
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
хахахахахахаха абе ти си бил поголем кретен одколку што те замислував

не тепале...до кога со тој памет бе :pos2::pos2:

и за твоја информација не сме со розево нео со црвено сме ОК?

не тепале хахаха до кога ке се смеам...

да ти кажам дека после у автобус се одкорнавме од смеење на вашите селски манири..никој немаше повреден од кај нас...а од кај вас имаше и затоа шшшшшшшшш да не те чуе никој...изгаси го компјутерот или ако си писмен отвори некоја друга страна
А кое од Момчињата (ајде еве ти црвенко, не е можно колку све обратни ебаве сите кој знае што си правите по тоа автобусите...) беше со пукнато носе?

А вие бе лозари ни едни зошто ги тепавте момчињата а?

Не, озбилно зошто нема ниту едно друго момченце тука во вашиот фен клуб?

И сега ајде потруди се да размислиш.
Дали сте го заслужиле тоа што сте го добиле?

Со кој ум (нај веројатно пилешки) доаѓате сред кавадарци и се замислувате дека сте на геј парада во Скопје? Народот во Кавадарци е многу по културен и гостопримлив од вашиот никаков на далеку познат менталитет (мада шо има исклучоци секогаш) само доколку некој им стапне на жичката.....

хммммммммм :)

Ех како не бев јас во салата :)

Да сте навивале како што треба и ако сте си седеле мирно, никој немало да ве чепка.
Не дај боже да беа Лозарите по организирани (сега се во бојкот)- ке ве убиеа.

Сте поминале со малку.
Умот во главата за друг пат.

п.с. Сеуште чекам некој од вас да каже зошто не му ги залепете ушите на Тони Симиќ со двокомпонентен лепак....
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
А кое од Момчињата (ајде еве ти црвенко, не е можно колку све обратни ебаве сите кој знае што си правите по тоа автобусите...) беше со пукнато носе?

А вие бе лозари ни едни зошто ги тепавте момчињата а?

Не, озбилно зошто нема ниту едно друго момченце тука во вашиот фен клуб?

И сега ајде потруди се да размислиш.
Дали сте го заслужиле тоа што сте го добиле?

Со кој ум (нај веројатно пилешки) доаѓате сред кавадарци и се замислувате дека сте на геј парада во Скопје? Народот во Кавадарци е многу по културен и гостопримлив од вашиот никаков на далеку познат менталитет (мада шо има исклучоци секогаш) само доколку некој им стапне на жичката.....

хммммммммм :)

Ех како не бев јас во салата :)

Да сте навивале како што треба и ако сте си седеле мирно, никој немало да ве чепка.
Не дај боже да беа Лозарите по организирани (сега се во бојкот)- ке ве убиеа.

Сте поминале со малку.
Умот во главата за друг пат.
а што има врска форумов бе ооооо сељаче едно ...а вашите лозарчиња-педе*чиња беа сите на број...не ми кажувај ти на мене колку сте биле ко јас од вчера да сум хаха.незнам кој поминал со малку...ахх деца деца преувеличувате работи..од ништо правите нешто..сам си го барате
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
а што има врска форумов бе ооооо сељаче едно ...а вашите лозарчиња-педе*чиња беа сите на број...не ми кажувај ти на мене колку сте биле ко јас од вчера да сум хаха.незнам кој поминал со малку...ахх деца деца преувеличувате работи..од ништо правите нешто..сам си го барате
Брат, уште кога ке ти ја видам сликата што си ја турил - се гледа кој е сељачето помеѓу нас двајцата. :) Џеј ли ти е идол :)

Доволно е, ти кажав што мислам. Што сакаш прави.

Штом не сакате да го вратите Тони Симиќ на местото на Мејси во репрезентацијата нека ви биде.... (заради еден двокомпонентен лепак што не ви се купува од 130 денари да му ги залепите ушите).

Ај со здравје биди ми поздравен.

Поздрави ги и другите момченца нежнички кога ке се сретнете :)

Ви одржавме лекција по кошарка што е нај важно. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom