Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
заеби бе тоа дај некој ден да се договориме сите од подфорумов да излеземе да се начукаме и да плескаме шиптарчиња јас највеќе сум за тоа а за кошарка има време ке се јачаме на трибини:smir:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
заеби бе тоа дај некој ден да се договориме сите од подфорумов да излеземе да се начукаме и да плескаме шиптарчиња јас највеќе сум за тоа а за кошарка има време ке се јачаме на трибини:smir:
ako ja zemes natasa i sestra i :D:D:D
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ајде бе ке ги зеам не е проблем работата е да напраиме едно помирување со јако пиење и тепање шипуси :duel:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Pomiruvanje so vas ??!?!?! samo MRTOV !!!! ve mrazam od dnoto na dusata !!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Pomiruvanje so vas ??!?!?! samo MRTOV !!!! ve mrazam od dnoto na dusata !!!!
абе зоко зоко колку членови на сити парк бојс познаваш да те прашам?
и зошто всушност таа омраза...зошто на пример јас не те мразам тебе?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
imam i drugari od cpg, sekogas koga pravam muabet na ovaa tema se karame na rabot na FIGHT sme...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
imam i drugari od cpg, sekogas koga pravam muabet na ovaa tema se karame na rabot na FIGHT sme...
ееее колку пати сум седел со другари членови на фемили па ке дојде до јачање али нема везе никад не дошло до такви работи скраја да е ...едноставно препуцавања дечките се ок јас ги поштуем нема везе што се од фемили или од кај и да се ништо не ми згрешиле...не го гледам како членови на фемили него едноставно како другари..едноставно јас ја мразам навивачката група и клубот али како целина ти текнуе..исто како и ти само што не сакаш да признаеш мене никад не ми згрешиле поединци ми згрешиле како група
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.657
Поени од реакции
2.866
pa kako da ne ne mrazam be ziti se imaat nabieno kompleks od rabotnicki cel zivot da se gubi od gradskiot rival nema sansi da ne sakaat baska i na nas ni se nakomileni pacienti:D
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
abe ve sakame najvise na svet so vi e,neka ne ve laze ovoj zoki sme ve mrzele:D:D:D
zoki vika taka zaso nekoja od kaj vas tamu kurot kifla mu go napraila...devojkata ne znaela za dosta i sea mu se sere koa ke mu tekne na vas:D:D:D
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
abe ve sakame najvise na svet so vi e,neka ne ve laze ovoj zoki sme ve mrzele:D:D:D
zoki vika taka zaso nekoja od kaj vas tamu kurot kifla mu go napraila...devojkata ne znaela za dosta i sea mu se sere koa ke mu tekne na vas:D:D:D

da bese edna... koga nie sme gubele od vas be koga Family izgubil od cpG ???
vo zabluda ste nesto !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom