Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Kako prvo nie ne kopirame...Kako vtoro nie i ne sme bas nikakva navivacka grupa vo MK(do selodromcite sto stalno serat).Kako treto taa pesna sto ja stavil city park boy nema vrska deka e nova nasa pesna ili nesto slicno.Daj smirete se i dosta se brukate i samo se karate.family iako imate mn luge na forumov toa ne treba da znaci deka ste pojaki ili podobri i da se karame celo vreme.Normalen muabet dajte da pravime.

A sea napisete kako pomina ova ponedelnicko kolo...Koj znae kolku zavrsija utakmicite neka napise!!! poz do site

A i za srbomanite...Sto da kazam....Da ne si ja prefrlame topkata,gi ima nasekade u makedonija.Svatete sami sme vo ovaa nasa mala drzava.
бато не реков јас дека е нова песна може и не објаснив али МОЖЕ ке се обработува
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Друже што одма се фураш?
Убаво ти реков зашто не измислите нешо не одма дигај галама!
може и не ни е тоа целта тоа викам..а не сум јас тој што напнува тука може и секој да примети кој напнува
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ДА !!!

Ај сеа назад на частење .....Уствари неееее,чекај до дерби па тогаш ќе има частење....:kesa::kesa::kesa:
барем да има...со пуно срце ке ти кажам да бе ке идеме на частење..лиги да ви течат..и она за инат ке ви го зборам..ама немааа...ни лозари ни ајдуци па ни millwall не можете да ги лажете за тоа
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
koj zamara be tresete gluposti, iznesuvata tuka lagi za nas, pa normalno da se bunime... od koga ke vi dokazeme so fakti... odma se povlekuvate so zborovite : aj ne zamarajte.... dosadni ste... samobendisani... da vi e*am toa devojcinjata vo crveno:pipi:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
може и не ни е тоа целта тоа викам..а не сум јас тој што напнува тука може и секој да примети кој напнува
дај кажи што те напнав баш
само те прашав убаво ни те навредив ни ништо
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
факти хахахаха кој факти ги имате вие кога истите работи ...ви ги кажуваат луѓе што не се замараат ни со Фарми ни со центри него не се ни од тука....:pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
дај кажи што те напнав баш
само те прашав убаво ни те навредив ни ништо
не бе па и ти уживај...таков ми беше периодот нема везе те глеам не си таков како овие.... се познава по муабет
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
trgni od avatarot tvoj, apla amblem kraden od komiti.... potpisot kraden(eden zbor samo smenet) .... da ne zboram za drugo... ne mi e krivo sto kradete, krivo mi e sto nemate idei
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
trgni od avatarot tvoj, apla amblem kraden od komiti.... potpisot kraden(eden zbor samo smenet) .... da ne zboram za drugo... ne mi e krivo sto kradete, krivo mi e sto nemate idei


imame idei samo ne sme nasle nikoj zasluzen za da gi vidi.vie so vasata selska psiha ne ste ni dorasnati.:toe:ne sme nie krivi a ni vie.samo taka se padnalo seljaci da bidete,steta,posto nie mora da ve trpime.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
imame idei samo ne sme nasle nikoj zasluzen za da gi vidi.vie so vasata selska psiha ne ste ni dorasnati.:toe:ne sme nie krivi a ni vie.samo taka se padnalo seljaci da bidete,steta,posto nie mora da ve trpime.
Ајде пошто си нов, најверојатно и малолетен па не знаеш некој работи да ти разјаснам.

- Аеродром е најголема населба во Скопје.
- Аеродром е најурбана населба бо Скопје
- Аеродром е најбројна по населсние населба во Скопје
- Живеењето во Аеродром е привилегија
- Повеќе од пола членови на ЦПБ, значи од 50 души, 30 сигурно се од Жданец, Волково, Геге итн
- Како може да не сме ви дораснати кога просек на години ви е 17
- ДАВАТЕ КАРТИ ОД КУРТОАЗИЈА, ЗА ДА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ ИНВАЗИЈА

П.С. Дојдете во Аеродром:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom