Фан клуб: Работнички

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
глеам вие се убивте од измислување...ајде остај те ме барем на оваа тема да си пишувам како човек...пошто темата се вика фершпед работнички а не комплекси така да...
така да не збориш мн на наша тема ;)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
нема ни да ја гледам а на па да испраќам постови
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
нема ни да ја гледам а на па да испраќам постови
Ја неам месец дена пишано на нивна тема и не ни планирам.Знам дека кур не ги боле дали пишам или не пишам ама така и ја не сакам они да серат кај нас гомна
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Живео Партизан и мајка Србија:music5::music5:

Тоа е главниот проблем во навивањето во МК..Сите се фураат на делије или гробари ( во задните неколку поста ќе го увидите тоа кај ритамот на песната на нежните момци) :nesvest::nesvest::nesvest: Наместо да бидеме оргинални по нешто пола групи ги копираат..СРАМОТА! :vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
треба некој модератор или администратор да превземе мерки јас мислам ова веќе се претвора во хаос а не функционира како еден нормален форум
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Kako prvo nie ne kopirame...Kako vtoro nie i ne sme bas nikakva navivacka grupa vo MK(do selodromcite sto stalno serat).Kako treto taa pesna sto ja stavil city park boy nema vrska deka e nova nasa pesna ili nesto slicno.Daj smirete se i dosta se brukate i samo se karate.family iako imate mn luge na forumov toa ne treba da znaci deka ste pojaki ili podobri i da se karame celo vreme.Normalen muabet dajte da pravime.

A sea napisete kako pomina ova ponedelnicko kolo...Koj znae kolku zavrsija utakmicite neka napise!!! poz do site

A i za srbomanite...Sto da kazam....Da ne si ja prefrlame topkata,gi ima nasekade u makedonija.Svatete sami sme vo ovaa nasa mala drzava.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Овче Поле-Работнички 62-84
Пелистер-МЗТ 85-75
Поп Спорт-Торус 85-87
Соколи-Фени 94-117
може некој резултат да не е точен ама отприлика толку се
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Kako prvo nie ne kopirame...Kako vtoro nie i ne sme bas nikakva navivacka grupa vo MK(do selodromcite sto stalno serat).Kako treto taa pesna sto ja stavil city park boy nema vrska deka e nova nasa pesna ili nesto slicno.Daj smirete se i dosta se brukate i samo se karate.family iako imate mn luge na forumov toa ne treba da znaci deka ste pojaki ili podobri i da se karame celo vreme.Normalen muabet dajte da pravime.

A sea napisete kako pomina ova ponedelnicko kolo...Koj znae kolku zavrsija utakmicite neka napise!!! poz do site

A i za srbomanite...Sto da kazam....Da ne si ja prefrlame topkata,gi ima nasekade u makedonija.Svatete sami sme vo ovaa nasa mala drzava.
Прва грешка ти е ова...

Тоа ти е втора грешка...

Ај сеа назад на темата...
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Fala vac.Zesko bilo Pop Sport-Torus,hahahahah.A mzt izgubile...Ocekuvano bese,ipak Pelister igra doma dobro,a mzt i nema bas nekakov tim...:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom