Фан клуб: Работнички

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ja sum za bojkot na bibl liga , ke ti ebam sranjeto od liga , sto probuvaat upravava da napravat? Da nadoknadat jadranska so nekoja cirkuzantska liga? Nek si ebat mater.
Navivanje vo domasno prvenstvo , bojkot na BIBL
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ja sum za bojkot na bibl liga , ke ti ebam sranjeto od liga , sto probuvaat upravava da napravat? Da nadoknadat jadranska so nekoja cirkuzantska liga? Nek si ebat mater.
Navivanje vo domasno prvenstvo , bojkot na BIBL
А купот ќе го бојкотирате ли или не :pos2::pos2: абе ако навивате навивајте а не сега во мак баскет навиваме во БИБЛ не едноставно мене не ми лепе озбилно ти викам ама како сакате ви големи сте сами си знајте.:salut:
 
Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
Љуца поарен и од Симиќ е. Борец е,скока под кош,во напад одличен,во одбрана трча-еден од подобрите центри у Македонија
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Љуца поарен и од Симиќ е. Борец е,скока под кош,во напад одличен,во одбрана трча-еден од подобрите центри у Македонија
Ќе го видиме де има време ако е толку добар ќе докаже самиот не се секирајте има време еееее:pos2::pos2:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.910
Поени од реакции
1.552
Абе кој и да прашете едноставо ќе ви одговири:Мите за Јане е :zver:...Тоа го знаете и вие,но водите некој инает...:wink:Еве земете ги во предвид и нивните плати,Мите 4 250,Јане колку 2 000 преку сила?:toe:
а да напраиш разлика кој има поголем буџет прво не ќе биде лошо !
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Пак Мираковски е подобар од Јане.хахааа центарец луд си баш така е!!!Се фураат на БИБЛ а не отидоа во Јадранска...ама тоа е тоа.Иначе ке се навива на се годинава,бар тоа го очекуваме повекето од нас.За Љуца незнам што да кажам,освен што го запознав во хард рок и пиев пиво со него повеке не го знам ама да се надеваме дека е добар.Ke vidime :D
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Пак Мираковски е подобар од Јане.хахааа центарец луд си баш така е!!!Се фураат на БИБЛ а не отидоа во Јадранска...ама тоа е тоа.Иначе ке се навива на се годинава,бар тоа го очекуваме повекето од нас.За Љуца незнам што да кажам,освен што го запознав во хард рок и пиев пиво со него повеке не го знам ама да се надеваме дека е добар.Ke vidime :D
Со ова сакаше да се пофалиш дека пиеш или дека си се запознал со него :smir::smir::smir::smir::smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Со ова сакаше да се пофалиш дека пиеш или дека си се запознал со него :smir::smir::smir::smir::smir:
Ај виќе кога се фалиме ја вчера вечер со Донал Кол или у Кавадарци познат каа Дончо беме вчера у на Јошо кафенто туа ки пазарот маанаме по две три ракии башка и салата частеше човекот :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::baeh:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ај виќе кога се фалиме ја вчера вечер со Донал Кол или у Кавадарци познат каа Дончо беме вчера у на Јошо кафенто туа ки пазарот маанаме по две три ракии башка и салата частеше човекот :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::baeh:

A kaj komsijata Pero ne bevte da procitate po nekoja kniga ????

Ili ja nemase otvoreno pecatnicata sinokja ???

:baeh::baeh::baeh:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај доста офтопици..држете се до темата..
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Дајте нешто да кажам во врска со Работнички.
Најново засилување е Љуца, црногорец кој на првиот натпревар со Фени даде 14 коша, а денес имав можност да го следам на тренинг и е искучително квалитетен кошаркар.
Од минатата година д оние стандарните отиден е само Мираковски,додека дојдоа Грнчаров и Љуца.

Да најавам и враќање на СРВ на трибините.
П.С Аеродромци ве молам без излетани коментари.:wink:
ke ima aktivacija na cpb ova sezona ili jok......
:helou:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Со ова сакаше да се пофалиш дека пиеш или дека си се запознал со него :smir::smir::smir::smir::smir:
ili deka bil vo hard rock !!!

ne ve sfakam... navivate domasno prvenstvo ne navivate bibl !?!?! Pa zosto togas lani pravevte bojkot ??? Iskreno sakam da se vratite.. da pokazete stvarno kolku vredite... se gledame na 11ti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom