Фан клуб: Работнички

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ме интересира тој што ти е ставен како аватар кој кошаркар е?
Друже вакво прашање по ПП се прашува ама ајде нов си па ќе ти простиме:smir:

Jas cekam odgovor od cpG...
Е сега кај е да го видам тој што го постави клипот со знамето. Демек украденото кое до ден денес немаше муда да каже како дошло и дали воопшто е наше. Значи после ваков дебакл од клип не ни очекувам уште многу многу долго да се појави на оваа тема.

П.С: Браво Зоки:wink:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Абе не сватив баш што е финтата со овој со палката и тоа 7-ма секунда ама ми беше чудно тоа со гробарите и оти после оној голиот го ставил Тоше
А мислам дека Кобра нема повеќе од 16 години


Аааа баш сеа сватив за овој со палката.....ц ц ц ц не е нормален жими се:nesum:
 
V

Viktoranius

Гостин
Шо е финтата со палката јас не сватив ?

Ама овој голиот го заебале гадно.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Шо е финтата со палката јас не сватив ?

Ама овој голиот го заебале гадно.
Абе на седмата секунда на клипот тој типот што е у лев горен агол со палка е овој што е на сликата од Фемели Аеродром
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ne bi mozel da ja objasnam slikava, samo ke kazam , maliov ako e toj toj e eden od poopasnite na Internetov :vozbud: , a go neam videno na utakmica
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
zoki jas te svativ , ama vidi i na 5 sekunda, tipceto sto treba da bide so dzoint vo raka go imaat prepraveno vo crveno belo , a inace na 7 sekunda videtea slikata vo leviot kos gore ke vi stane jasno pozzz
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Moze li nekoj da mi kaze sto se sluci so Taso ? Kaj ke prodolzi ovaa godina ?Inace Rabotnicki deneska otide vo Ohrid da gi prodolzi treninzite a tamu se naoga i Nikola Radojicik koj treba da se dokaze ako saka da dobie ponuda od klubot.Inace dostavena e ponuda i za drugiot nov igrac,Ersid Ljuca pa ke vidime so kako ke bide
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
drugar taso bese u kavadarci i se molese da igrae u feni.se zavisese od LOZARI dali ke dovolat a oni dadoa zeleno svetlo so znaci 99% ke igrae u feni.e sega za nas najgilemoto prasanje e sokolov.pozz
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
drugar taso bese u kavadarci i se molese da igrae u feni.se zavisese od LOZARI dali ke dovolat a oni dadoa zeleno svetlo so znaci 99% ke igrae u feni.e sega za nas najgilemoto prasanje e sokolov.pozz
Другар сигурен ли си во ова ако е така супер.:zver::zver::pehar:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Другар сигурен ли си во ова ако е така супер.:zver::zver::pehar:
Ne e siguren.Pojma nema so lafe...Feni prave napori okolu tie dvajca kosarkari ali nema us nis konkreno.Se ceka uste nekoa den do preodniot rok i ke se znae podetalno i potocno.Dali eden,dali dvajcata,dali nieden?Vo sekoj slucaj ke bide interesantno...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom