Фан клуб: Работнички

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Да,не излезе јас сум против Фени,ама мислам дека Работнички ке го помине Фени.МОЕ МИСЛЕЊЕ !:toe:
Наредното коло колку разлика ке го тепате Работнички? А, како прогнозираш ти. Може би 20, 30 или пак 50 :pos2::pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Наредното коло колку разлика ке го тепате Работнички? А, како прогнозираш ти. Може би 20, 30 или пак 50 :pos2::pos2:

narednoto kolo ke bideme kompletni a i ne veruvam deka ke si dozvolime uste eden kiks ke bide mnogu teska utakmica
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Stari duznici ni bea Pelister. Odnosno dva pat po red ne tepaat bezveze
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Честито!:smir:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Честито ... ! :smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
teska utakmica u sreda ke bide interesno :D:D
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Некако по дифолт по еден пораз на Струмица следува и друг..пред се заради психичкиот пад..Се надева дека со Работнички ќе биде поинаку..Инаку Работнички влезе во серија така да ќе биде тежок и интересен овој натпревар..
Ако има некој информации дали ќе има тв пренос..
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Некако по дифолт по еден пораз на Струмица следува и друг..пред се заради психичкиот пад..Се надева дека со Работнички ќе биде поинаку..Инаку Работнички влезе во серија така да ќе биде тежок и интересен овој натпревар..
Ако има некој информации дали ќе има тв пренос..

Мислам дека оваа коло нема да дават ниту една утакмица пренос , како што видов на КФМ .... позз ..
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Како заврши утакмицата со Струмица .. изгубивме ли .. ?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Rabotnicki tepase 33 razlika , prekrasna igra od nasite i vetija visoka pobeda nad mzt :vozbud:.
p.s
GRNE MAJMUNE GRNE MAJMUNE
(grne)- Aj be dojdete mi nadvor site vie ja sam , moze li :pos2::pos2: kakov majmun
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Може да ми кажеш кој играа прва постава за клубот на СТРУМИЦА ... иначе нека ви е честито победата да ви се множат ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom