Фан клуб: Работнички

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ozbilno?
neknja so mzt imalo 150 dusi
i pos pa gi snemalo
ne znam so finta mu e toa
ни они самите незнааат што му е финтата сега и воѓата му го уапсија му ги зедоа канцелариите и тоа е рамно на ......... сами проценете што е.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
lele lozarive nasle da mi zborat :tapp: , izgubija udaren transparent, i odgovorot im e EMI GAZDATA KE KUPI NOV BOGAT E , EBATE PLATENITE NAVIVACI
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
lele lozarive nasle da mi zborat :tapp: , izgubija udaren transparent, i odgovorot im e EMI GAZDATA KE KUPI NOV BOGAT E , EBATE PLATENITE NAVIVACI
ПЛАТЕНИ НАВИВАЧИ а што сте вие бе пријателе а зошто бојкотирате за јадранска лига а сонувајте јадранска лига тоа никогаш нема да го видете главниот командант ви го уапсија така да нема кој да организира седенки ви ги зеле и канцелариите и што е следно а ти најде да збориш за навивање кога вие воопшто не постоите повеќе ко бајаги бојкотирате а усвари не постоите знам не сме и ние многу асолни и не велам дека сме најдобри..
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Komandantot kako prvo ke bide pusten za 10tina dena , a druga rabota e sto on vo posledno vreme samo dava sugestii od strana , a navivanjeto go vodat drugi luge
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Komandantot kako prvo ke bide pusten za 10tina dena , a druga rabota e sto on vo posledno vreme samo dava sugestii od strana , a navivanjeto go vodat drugi luge
Јас како што знам одредена му е мерка притвор од 30 дена и е поднесена кривична пријава против него ама ова не е за на форум така да да не збориме за оваа работа.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Еј 207187 имаш посета...
Смири се малку таков речник не е дозволен...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
На членот 207187 ..а мислењето му беше избришано..
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Командантот не е водга више подолго време иначе он само дава сугестии од страна а скрос други луге ја водат целата работа...Иначе бојкот е...мн луге сакаат да се иде и неможат да не навиваат цела година ама тоа е тоа ако отидеме и се собереме пред секоја утакмица,стално не тргаат и не ни даваат да пееме.Едноставно вака ништо не постигаме ама тоа е тоа.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
abe ako ja sakam da navivam,pak ke otidam sam u sala i sam ako treba ke peam.i ne e bojkot.toa vi e nedefiniran bojkot.pokazuvate deka ne go sakate klubot,imeto,tradicijata.
kazi mi te molam ,pred koja utakmica ste se sobrale da navivate,so kogo ste igrale,koga bilo toa,i koj ve trgnal?????????????????
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ни сами незнаете што правите. Бојкот па не е бојкот, ќе дојде МЗТ се навива, ќе дојде друг клуб бојкот... го допревте дното.
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
219
Поени од реакции
2
pozdrav do vince i go povikuvam povtorno da se vratime na tribina bidejki zaedno so nas propaga i rabotnicki
 

Kajgana Shop

На врв Bottom