Фан клуб: Работнички

Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
AHHH!!!!! Da mu ebam majkata.prvo poluvreme ne pisnaa iskocivme imavme ebani 14 razlika za nas i sto pokazaa....im napravija 16-2 strumica:(Na kraj se igrase kos za kos i strumica uste ednas napraci 6-0 i ja drzea razlikata do kraj...gubrinja bevme vo vtoro poluvreme...MZT izgubi od vardar a!? Toa ti e...endna ubava rabota za denes!!!
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
браво за екипата на работнички, се гледа дека има потенцијал со уште 3-4 засилувања може повторно да е добриот стар работнички

мираковски-цар!!! цела игра во неговите раце, марин треба патиките да му ги чисти оти без него нема плеј-оф за фершпед

името докузовски мислам дека е преценето во кошаркарските кругови во МКД, ако е точно дека ќе дојдат квалитетни засилувања во што не сумњам (ипак фершпед не е од типот на драган и компанија-мзт), тогаш лесно е со остварување добрите резултати
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Zivcevic bese tragedija nevidena, Mirakovski nisto posebno ne pokaza
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ne znam ti sto si gledal prijatele, sto i da si gledal ne si videl dobro
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Moze mnogu si navival pa ne si mozel da ja pratis igrata..
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
ajde ajde im vrativme na vardar za porazot vo prvata utakmica 1-1 vo megusebni duelo :)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
sekoja pobeda nad ekipa od p......... skopje e slatka
Абе, да не ја напумпал некој скопјанец домаќински онака сестричка ти и ја оставил на улица, т.е ти ја вратил како шкарт роба, па што има толкава омраза кон скопјаните од твоја страна?
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
omrazata REST OF MACEDONIA-skopje postoela i ke postoi ponatamu oti vie ste arogantni pickici

3, 2, 1, TISINA

LOZARI U SABOTA VE POSERAA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom