Фан клуб: Работнички

Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
после полусезона се ќе биде по старо, еден единствен шампион-РАБОТНИЧКИ


само напред,само напред, ајдее работнички ајдееее
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
ФЕРШПЕД РАБОТНИЧКИ МУ ГО НАНЕСЕ ПРВИОТ ПОРАЗ НА АМАК СП НА ДОМАШЕН ТЕРЕН Мираковски

ФЕРШПЕД РАБОТНИЧКИ МУ ГО НАНЕСЕ ПРВИОТ ПОРАЗ НА АМАК СП НА ДОМАШЕН ТЕРЕН
Мираковски ги "потопи" охриѓани

ова е насловот во македонски спорт за натпреварот во охрид и можам да кажам оти не ми е мило што победи фершпед, ама многу ми се прави ќефот кога слушам (многу ми е мака шо не можам да гледам ), оти
ДИМИТАР МИРАКОВСКИ РЕШИЛ НАТПРЕВАР и тоа дерби на гостински терен, го знам уште од мали нозе и нависржтина дечково е ЦАР на теренот, а посебно надвор од него
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
дечкото си е звер нема тука што..оваа сезона е најдобар у македонска лига со сигурност го тврдам тоа,барем по досегашните игри се гледа
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
лелелел немој да дојде тоа копиле караколев све живо да му е*ам.не ни треба таков играч ко него.


караколев не фала:nenene: :nenene: :nenene:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
лелелел немој да дојде тоа копиле караколев све живо да му е*ам.не ни треба таков играч ко него.


караколев не фала:nenene: :nenene: :nenene:
zemete si go deckoto potpisal so vas uste pred utakmicata so rabotnicki i po se igleda ja sitnal !!! ke bide veselo !!!! inace ne trenira so mzt veke
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Сеа ќе можеме Симич да го оладиме малку и Караколев го имаме за пеење. :)
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
на тоа копиле караколев правете му што сакате,пејте му,тепајте го,ама баш сто сакте..многу го мрзам:nenene: .тешко копито

а симо да не ми го рчкате.:kajg:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
на тоа копиле караколев правете му што сакате,пејте му,тепајте го,ама баш сто сакте..многу го мрзам:nenene: .тешко копито

а симо да не ми го рчкате.:kajg:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: na simik da ja e*am zena mu ,zena mu, zena mu :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: grmrse pesnava PRIZNAJ SEGA :baeh:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
да да еве признавам го здививте ептен,ама ве поздрави кога даде после тројка:pos2: :pos2: :vozbud: :vozbud:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
и битолчаните го јадеа скопскиот........

работнички-пелистер 92 - 70

само напред,само напред,ајдеее работнички ајдееее:vozbud: :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom