Фан клуб: Работнички

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11


Ме насмеа...


Ако не ме насмееш ти кој ке ме наасмее
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
Abe dzabe imate tolku tituli koga nemate ni 50 navivaci. Plus ste grobari na mak kosarkata. Taman vi se ukaza sansa vo jadranska liga i se ispickavte. Pa mozebi i dobro napravivte. Koga u makedonija ste cetvrti po jacina vamu ke si gubevte po 100 razlika. MZT SAMPION!!!!!!!!!!!!!
MZT sampion?!?!?!?!?!HAHAHHAHAHAHAHAH daj nemoj vakvi gluposti te molam.
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
МЗТ Шампион !!?!!? аааааааа добар сиииии .се прасувам која генерација не деца од аеродром ќе го доживеат тоа чуство???ако и некогаш ја освојат таа толку посакувана титула:pos2: :nenene:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
ајдеее ги тепавмееее охриѓаните...браво работнички само напред..голема победа на работнички над амак..:baeh:
 
V

Viktoranius

Гостин
ајдеее ги тепавмееее охриѓаните...браво работнички само напред..голема победа на работнички над амак..:baeh:
Браво ги тепавте на Охриѓаните.

Многу добро за вас. СУПЕР. ПЕТКА немам зборови уште еднаш БРАВО !:uvo:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
уште една ГОЛЕМА победа на ГОЛЕМИОТ Работнички... од секогаш најдобар ,:vozbud: ти си шампион...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
sega u sabota rabotnicki pelister mnogu mi e krivo so ne ideme koa ke doat bitolcanite so toa '' palister'' palister'' ke vikaat u nasa salaaaaaaaaa
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
eeeee toj sterjo vidi so prai zaradi nego i negovite 30000 evra ne vlegovme u nlb na nego nesto da ne mu znacat tie 30000
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Rabotnicki e samo vo mala kriza , od polusezona ke bide bolje. RABOTNICKI E INSTITUCIJA
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
па нема лабаво не сме научени ние на ваква игра да гледаме како губиме,од полусезона се враќа стариот работнички:vozbud: :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom