Имате ли дечко (маж) / девојка (жена)?

Член од
2 јануари 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
ma ne sea za sea mislam deka ne mi e potreben toppp mi e vaka freee ma da se zaljubivvv lugeeee:):):)
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
утре (30ти) 4 месеца.(со женска :))
4 месеца свадба се сперма
а невестата абер си нема... :majmun9:
хехехех ... вака беше песната?
Инако, може да најавам за едно 12 дена? Може да се обложите во милион евра.:smir:
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
4 месеца свадба се сперма
а невестата абер си нема... :majmun9:
хехехех ... вака беше песната?
Инако, може да најавам за едно 12 дена? Може да се обложите во милион евра.:smir:
Da ne se zenis be macor?? :):)
Ajde ajde :):) stvarno svadba se sprema :):):)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
202
Поени од реакции
1
Имам симпатија која многу ме сака и ке се фатеме во петок(мозеби):)Многу си ја сакам закон4е е!:)[MEDIA][/MEDIA]
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Da ne se zenis be macor?? :):)
Ajde ajde :):) stvarno svadba se sprema :):):)
Не за мене бе Жаре! За овај труперов беше тоа!:majmun1:
Што ви е на сите со ова женење бе ЕЈ! АЛО! Ај малце вратете се во нормала. Ај моличу лепо:smir:
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Не за мене бе Жаре! За овај труперов беше тоа!:majmun1:
Што ви е на сите со ова женење бе ЕЈ! АЛО! Ај малце вратете се во нормала. Ај моличу лепо:smir:
Pa sto znam.. Ko za tebe da bese ova napisano.. SI rekov da ne govoris vo prvo lice ednina :):):):):):):):):):):):):):)
Pa i za tebe da e.. Sto.. Loso ke ti dojde?? Daj ne zaebavaj, bas na tie godini se prai svadba i zena se zema :)
:smir::smir::smir::smir::smir::smir::smir::smir:
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
немам конечно по 2 години фриии повторно !!!! :):):)
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
imam devojka odime 1-8 meseci ama vo posledno vreme stana mnogu ladna kon mene i pocnuvam da se prasuvam dali e taa vistinskata licnost za mene posto pocna mnogu da se precenuva da me kritikuva i voopsto nema razbirane megju nas a da i mislam deka gleda materjalno.neznam kako naglo se smenija vaka rabotite mn ni bese ubavo i odednas i dojde ideja deka saka da pravime pauza i otogas jebiga ali ne ide.pa izgleda i pokraj toa sto ja sakam ke mora da prekinam zal mi e ali toa ti e toa zivot si e zivot za da ja iskusis srekata mora da bides i nesreken.se bediram malce ali se nadevam posle oblacite sonce izgreva pa zatoa si imam kajgana da ja zaboravam:nesum:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Офф...Ајдеееееееееееееееее,почнавме и броеви да пишуваме.
Он...Мачка иам...:kez: :sport2:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Офф...Ајдеееееееееееееееее,почнавме и броеви да пишуваме.
Он...Мачка иам...:kez: :sport2:
Остај број.

Мојот е 0500-Бек-Ту-Топик.



п.с. Потписот...веројатно би требало Once in your life, наместо Sometime. Процедурално само :smir:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Емииии...И аска сам шо би велеле младиве сајнгл...Амиии уше дугачко њема да бидим и ште си фанам и ја ено убо путе
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Имам дечко и сум со него затоа што е добар имат карактер убо понашање УБАВ Е и едноставно тој е моето маче....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom