Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување
Член од
24 март 2010
Мислења
15.227
Поени од реакции
26.012
Aко ме прашуваш за бебе реџа никако не се согласувам со нејзиното однесување, ниту му верувам дека само заради тоа што му зборела на албански ја исфрлиле. Сигурно сакала посебен третман затоа што е позната пејачка.
Би се кладел дека било некое воук снегулка однесување. Таквите треба да бидат шамарени, без разлика и на која друга група да припаѓаат. Мило ми е што се согласуваме за тоа.
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.410
Поени од реакции
5.352
Гледам уште бркате проценти и бројки за правична застапеност.
Ајде, ајде ќе је биде... кротка вода, брег рони.

Opstina.jpg
 
Член од
3 септември 2010
Мислења
6.153
Поени од реакции
8.738
Борбеното знаме на Скендербег под кое тој се борел за христијанската вера и колел муслимани го закачиле на џамија?:facepalm:
Нема да ме изненади и Давидовата Ѕвезда да ја видам над некое минаре.:popce:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.981
Поени од реакции
24.536
Ќе се најде ли едно место, една земја, еден град каде автохтоните ќе се вклопат во општеството и ќе допринесуваат во заедницата?
У арапските вукоебини, Турција и кај браќата нивни на Кавказот од каде што ги донеле .
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.408
Поени од реакции
5.685
Борбеното знаме на Скендербег под кое тој се борел за христијанската вера и колел муслимани го закачиле на џамија?:facepalm:
Нема да ме изненади и Давидовата Ѕвезда да ја видам над некое минаре.:popce:
И каури се убиени со истото знаме, конвертирано е знамето односно мултифунксионално.
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
923
Поени од реакции
983
Тие од Грчец работат за некого од власта (македонец), на овие од Грчец ќе лежат или загинат, а тие од власта ќе завршат побогати за милиони.
Кога дозна дека татко ти , ти е чичко?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom