ТИФОМАНИЈА!

Варг Викернес

Хипербореец
Член од
12 август 2024
Мислења
2
Поени од реакции
1
abe 16 godisno dete ebi se,mi trebaat junak komiti za ovoj muabet.
Бате многу филозофираш, со вас години уназад имале пробано многу НГ да дојдат до споразум ама сите ве научивме дека со вас нема разбирачка.
 
Член од
23 ноември 2022
Мислења
24
Поени од реакции
74
Бате многу филозофираш, со вас години уназад имале пробано многу НГ да дојдат до споразум ама сите ве научивме дека со вас нема разбирачка.
ako ovoj muabet e filozofija za tebe se gleda so e rabotata,razbiracka ima samo ako sakame da go praime ova.
 
Член од
12 март 2022
Мислења
129
Поени од реакции
936
ako ovoj muabet e filozofija za tebe se gleda so e rabotata,razbiracka ima samo ako sakame da go praime ova.
Нема потреба од седнување и договарање, едноставно се прави договор помеѓу клубовите каде што ке се обврзат двете страни или во случајов- вие дозволувате Комити да гостуваат во Чаир под услов дека и на вас ќе ви биде овозможено гостување на следната утакмица.

Доколку клубот испрати допис до МВР дека се во можност да дозволат гостински навивачи, и нема пречка од страна на ФФМ- а во моментов нема, во тој случај решен е проблемот.

Минатата сезона од страна на Вардар беше испратено барање за гостување, а вашата управа одби со причина дека не се во можност да примат навивачи.
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.521
Поени од реакции
7.346
Англискиов јазик на битолски дијалект да не го фурате?
Ако нешто ми се бендисва то е како будно ни ги пратите сите профили, ама сите.
Ете напраена била грешка и по неколку минути попраена. Многу интересно за до форум до стигни.:zver:

Кога успеа во првите 8 мин да ја видиш сликата, браво.Спрема алгоритмот на инстаграм, колку почесто го гледаш профилот и имаш интеракција, толку поќе ти ги вади први сторињата/сликите.

Мене толку брзо не ми излегва сликата:toe:
 
Член од
21 септември 2023
Мислења
21
Поени од реакции
48
Ако нешто ми се бендисва то е како будно ни ги пратите сите профили, ама сите.
Ете напраена била грешка и по неколку минути попраена. Многу интересно за до форум до стигни.:zver:

Кога успеа во првите 8 мин да ја видиш сликата, браво.Спрема алгоритмот на инстаграм, колку почесто го гледаш профилот и имаш интеракција, толку поќе ти ги вади први сторињата/сликите.

Мене толку брзо не ми излегва сликата:toe:
Иначе саат време ви стоеше сторито. Така се погоди упалив инстаграм шо да видам,неписменост
Автоматски споено мислење:

Еве како изгледа час по англиски во битолските училишта
 
Последно уредено:
Член од
2 септември 2016
Мислења
730
Поени од реакции
1.453
Иначе саат време ви стоеше сторито. Така се погоди упалив инстаграм шо да видам,неписменост
Автоматски споено мислење:

Еве како изгледа час по англиски во битолските училишта
abe pismen..
ne iskacas denes u grad i ovde predavanja ke ni drzis po angliski ?
ova e isto ko jas sea da se fatam oti ovaj so zeleno bela dukserka i so zeleni trenerki e vo najavata vasa
IMG_0743.jpeg
 
Член од
20 декември 2023
Мислења
168
Поени од реакции
615
Има една песна на битолски трапер: :pos:

Се фате за англискиот, фати се за куро,
Дај ми добра скопјанка не ми треба друго.
Или сакаш поубо, лапни ми го dick-от,
Да си ми предочи, ќе ти сменам ликот.
 
Член од
3 мај 2022
Мислења
115
Поени од реакции
988
Иначе саат време ви стоеше сторито. Така се погоди упалив инстаграм шо да видам,неписменост
Автоматски споено мислење:

Еве како изгледа час по англиски во битолските училишта
После еден сат го виде сторито а пред 8 мин. на сликата убо си пиши.
Лажго :kezec:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom