Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.643
Поени од реакции
16.743
Што е потрагично, Џеко земаше милион/два повеќе од овој, а сигурен сум дека ке сакаше да ја корегира цената околу платата. За импактот во играта сам кажа се...
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.033
Поени од реакции
1.146
Оставете го Џеко, добар е за Турција или Хрватска. Само таму може да игра регуларно.
Тереми е сличен тип на играч и ќе биде замена за Лаутаро.

Карбини сепак ќе заврши во Марсеј. Се чекаат уште последните детали од договорот. Позајмица со право на откуп, а Итер ќе има бајбек клаузула.

Депај треба да биде четвртиот напаѓач. Со оглед дека не сакаме да вложуваме ок избор е.

ДЕПАЈ, Гудмунсон и Хумелс и мислам дека тимот е комплетен.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.877
Поени од реакции
16.091
Оставете го Џеко, добар е за Турција или Хрватска. Само таму може да игра регуларно.
Тереми е сличен тип на играч и ќе биде замена за Лаутаро.

Карбини сепак ќе заврши во Марсеј. Се чекаат уште последните детали од договорот. Позајмица со право на откуп, а Итер ќе има бајбек клаузула.

Депај треба да биде четвртиот напаѓач. Со оглед дека не сакаме да вложуваме ок избор е.

ДЕПАЈ, Гудмунсон и Хумелс и мислам дека тимот е комплетен.
Не иде никој од овие.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.033
Поени од реакции
1.146
Не иде никој од овие.
Не мора да се тие, само да бидат засилувања.


Видовме минатата сезона каков проблем имавме кога им падна формата на Лаутаро и Турам. Или колку бескорисни беа Санчез и Арнсутович за ротација.
КВАЛИТЕТЕН ШПИЦ технички спремен играч мора да се купи по секоја цена.

Во срединта ни фали креативен играч, не очекувам дека повторно ќе се потпреме на Мики. Зиелински не знам колку ќе одговори на задачата, не ми оставил којзнае каков впечаток до сега. Него повеќе го гледам како замена за Чалханоглу.

Одбраната беше добра, ама проблемите на Ачерби со повредите, годините на играчот и скандалот со расизмот се само причина плус да се бара замена. Или Де Фрај го планираат за прв тим, па Ачерби да покрива...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.836
Поени од реакции
111.492
Има негде да се гледа?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Немам поима Надал гледам и ми стигаат нотификации дека трпа Тареми па викам чекај да го понервирам Иосоно.
 
Член од
16 октомври 2021
Мислења
497
Поени од реакции
1.043
Има негде да се гледа?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

vidi na linkov obicno od tuka gi gleam. Sea sum izlezen nadvor nemozam da vidam dali funkcionira ama obicno treba da ima tuka strimovi za gledanje
Автоматски споено мислење:

vidi go inzaghi samo, odelo klasicno bapnal na nego na +50 stepena, go poti go zhnee... sigurno mu zamirisuva toa koshulata na ispotena mishka vo kombinacija so rexona cobalt dry stik.
 
Последно уредено:

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
12.773
Kako тргнал Тареми братот, лесно може да се деси Турам да си предреме на клупа сезонава :D
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.693
Поени од реакции
22.311
vidi go inzaghi samo, odelo klasicno bapnal na nego na +50 stepena, go poti go zhnee... sigurno mu zamirisuva toa koshulata na ispotena mishka vo kombinacija so rexona cobalt dry stik.
Какво одело? Сигурен ли си дека ја гледаш Интер-Лас Палмас?


1722106707929.png
 
Член од
16 октомври 2021
Мислења
497
Поени од реакции
1.043
Hahahahahaha kakva mentolcina sum ja nerealno :pos:, sto kur me terase da proveram dali funkcionira linkot sto go prativ za bitniot pa forumash don Markez dur bev izlezen. Abe zemi tamu prati link i kjuti. Go otvaram i gleam poluvreme toa da ti davale isecoci od proshlava sezona na Inter i go dadoa Inzagi u kadar so klasicnoto odelo. Teska budala sto probiva dno sum na momenti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom