Фан Клуб: Вардар

Член од
11 април 2023
Мислења
1.843
Поени од реакции
5.491
Штета за Николов, се носи и ќоро и сакато не му се дава можност на Николов,играч што секогаш играл со срце за клубот и навива за него.
Ти ебам управата кој е овој од Победа што го земале две години топка што нема шутнато,цццццц реков јас менаџерчиња околу Вардар има сега како пијавици се, нудат играчи што не си ни за втора лига.
 
Член од
17 април 2024
Мислења
259
Поени од реакции
574
Штета за Николов, се носи и ќоро и сакато не му се дава можност на Николов,играч што секогаш играл со срце за клубот и навива за него.
Ти ебам управата кој е овој од Победа што го земале две години топка што нема шутнато,цццццц реков јас менаџерчиња околу Вардар има сега како пијавици се, нудат играчи што не си ни за втора лига.
Претпоставувам дека е така. Доколку има некој по упатен, може да пренесе до кај е работата со него. Може ќе не изнендат, па ќе го потпишат, ќе видиме...
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.857
Поени од реакции
14.017
Французите се со страшно ЦВ, прашање е дали се здрави чим доаѓаат во Македонија од сите држави. Ако се барем 70% од нивото на кое биле низ кариерата, одиме неколку класи погоре.


Е сега мене ми е жал за парите, 6 странци веќе натоваривме. Се научивме да вадиме од уста за Вардар, па сега ме боли што ќе ги плаќаме тие регистрации.
 
Член од
27 јуни 2022
Мислења
108
Поени од реакции
352
Французите се со страшно ЦВ, прашање е дали се здрави чим доаѓаат во Македонија од сите држави. Ако се барем 70% од нивото на кое биле низ кариерата, одиме неколку класи погоре.


Е сега мене ми е жал за парите, 6 странци веќе натоваривме. Се научивме да вадиме од уста за Вардар, па сега ме боли што ќе ги плаќаме тие регистрации.
Кои се точно Французите?
Инаку можно е уште некој Македонец да придонесат
Што не поминавме па за ова да се секираме мора да биде подобро. Напред Вардар
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.602
Поени од реакции
4.031
Баш истото си го помислив. Многу удривме на странциве. Ако се земе во предвид и Лемос, тогаш веќе се 7. Можевме некој наш играч да извадиме добар.
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.195
Поени од реакции
2.201
Штета за Николов, се носи и ќоро и сакато не му се дава можност на Николов,играч што секогаш играл со срце за клубот и навива за него.
Ти ебам управата кој е овој од Победа што го земале две години топка што нема шутнато,цццццц реков јас менаџерчиња околу Вардар има сега како пијавици се, нудат играчи што не си ни за втора лига.
Во ред е те разбирам, ама може и Николов барал превише плата и се замислувал дека е Брозовиќ или Перишиќ така.
Не иде ни да се прифаќа секое барање на секој играч, да гледаме и од таа страна.
 
Член од
1 јуни 2024
Мислења
4
Поени од реакции
11
Кои се точно Французите?
Инаку можно е уште некој Македонец да придонесат
Што не поминавме па за ова да се секираме мора да биде подобро. Напред Вардар
Напаѓачот е 90% Џибрил Дианеси, играл во Фортуна Ситард во најдобрите денови а доаѓа од 3 белгиска лига. Поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom