Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
32.258
Поени од реакции
65.075
Искрено, да ме прашаше некој да пишам колку проценти мислам дека ке не одбере нас пред Реал Мадрид, би било околу 10%. историско гледано, ни ги собраа Бенземе, Варан, Камавинга кога беа млади таленти од Франција. Така да, очекував пак да биде истото.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.817
Поени од реакции
8.629

Ајде можби ќе се погоди транферот, само да не биде ДиМарија втор дел.
Можно е никој од Јоро, Де лихт, Брентвајд да не ни се погоди али вреди да се ризикува. Со Мегваер и со Линделоф нема да има напредок.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.238
Поени од реакции
11.037
Искрено, да ме прашаше некој да пишам колку проценти мислам дека ке не одбере нас пред Реал Мадрид, би било околу 10%. историско гледано, ни ги собраа Бенземе, Варан, Камавинга кога беа млади таленти од Франција. Така да, очекував пак да биде истото.
И ние еднаш ги поебавме и тоа со ВДБ :D
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.238
Поени од реакции
11.037
Можно е никој од Јоро, Де лихт, Брентвајд да не ни се погоди али вреди да се ризикува. Со Мегваер и со Линделоф нема да има напредок.
Да бидам искрен за овој Јоро слушнав кога почнаа да го поврзуваат со Јунајтед така да појма немам од каде толкав хајп за играч од Франција и тоа одбрнбен
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.817
Поени од реакции
8.629
Да бидам искрен за овој Јоро слушнав кога почнаа да го поврзуваат со Јунајтед така да појма немам од каде толкав хајп за играч од Франција и тоа одбрнбен
Било кој од нас почна да му обрнува внимание кога не поврзаа со него. Парите се тие дали ќе ги дадеме за Брандвејт, Де лихт или Јоро.
Иначе кој од нас занеше за Варан кога го грабна Реал дамна дветисучу и јединаеста. :D
 
Член од
13 август 2023
Мислења
863
Поени од реакции
2.079
Аууу, секоја чест за ова како го изведија. Евидентен беше напредок во однос на преговори, трансфери, ама искрено ова не го очекував.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.778
Поени од реакции
5.517
уии браво !!! дај сеа нека продадат некој Линделоф/Мегвајр и нека го соберат и Де Лихт, па нека се зафатат со средување на среден ред...

Sent from my SM-F731B using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.817
Поени од реакции
8.629

Да се надеваме дека ќе се отарасиме барем од еден.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
Новово раководство добро се покажува на почетоков.

Млади и перспективни играчи. Зиркзе не ми беше по мерак, ама не сум го следел доволно и посакувам да ме демантира зошто сигурно нешто им фатил око.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.594
Поени од реакции
22.386
Нека го потпишат овој, нека го пуштат Линделоф кај Мурињо во Стамбол и после нека го донесат Де Лихт.
Со парите од Линделоф и Гринвуд таман за Де Лихт, мора и тој да се донесе една повреда на било кој од двајцата Јоро или Мартинез замена им е Џони Еванс и Мегваја, Мора да се земе и Де Лихт ќе има минутажа и за двајцата купови еден куп плус ПЛ.. Ајде Инеос .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom