Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.026
Член од
25 март 2012
Мислења
8.537
Поени од реакции
5.084

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.828
Поени од реакции
82.920
Пече уште НАТО бомбардирањето ли?
Ако некого пече НАТО бомбрдирањето денес, тоа сте вие. И ти самиот си знаеш како делува осиромашен ураниум и зашто цитостатиците ДУИ ги краде и ги дава на Косово, или продава, сеедно ми е мене.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
39.038
Пече уште НАТО бомбардирањето ли?
Пече Србољубе, поради тоа бомбардирање дојдовте тука 200.000 у уста да ве ебам неблагодарна и ни направивте војна како благодарност.
 
Член од
22 мај 2022
Мислења
138
Поени од реакции
309
Пече Србољубе, поради тоа бомбардирање дојдовте тука 200.000 у уста да ве ебам неблагодарна и ни направивте војна како благодарност.
Благодарам што не примивте каурии :smirce:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
39.038
Ова се автохтони шатори?
Да да, ова е слика(а воедно и доказ) од населувањето на првите Албанци на оваа територија цирка 14 милијарди години пред нашата ера или само неколку часа после големата експлозија, кога Земјата сеуште била нестабилна вжештена маса.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.537
Поени од реакции
5.084
Пече Србољубе, поради тоа бомбардирање дојдовте тука 200.000 у уста да ве ебам неблагодарна и ни направивте војна како благодарност.
Избриши ги солзите, плачеше за Белград, и амбасада сакавте да запалите, валда добро ви е таму кај српскиот чмар, никако да излезете, и треба еј, ви дадоа држава.
Автоматски споено мислење:



Во кој шатор спиеше шиптaрче?
Јас бев кај твојата сестра, Роза се викаше нели, доста помагаше што римуваше со Коза.
Автоматски споено мислење:

Ричард Гир ги посетуваше. Сигурно имаат и по некој Ричардгир покрај Тониблер.

Не е доволно само посета, ако не фрлаат бомби не добиваат таква чест.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.649
Поени од реакции
39.038
Избриши ги солзите, плачеше за Белград, и амбасада сакавте да запалите, валда добро ви е таму кај српскиот чмар, никако да излезете, и треба еј, ви дадоа држава.
Автоматски споено мислење:


Јас бев кај твојата сестра, Роза се викаше нели, доста помагаше што римуваше со Коза.
Убаво е да знаеме дека козата што ја дупиш си ја викаш Роза, Србољубе. :kuracc:

Тежок деген и пациент.
 

PROROKOT

Ќе ме биде...
Член од
16 февруари 2022
Мислења
4.614
Поени од реакции
4.710
Циганиве повеќе достосинство имаат од овие.
...а веќе помислив дека само „ромовите„ им „набадаат„ имиња на своите деца од познати ликови од индустријата на забавата (Роки, Рамбо, Касандра...).

Имало и бетер...:facepalm:...со изгубено достоинство, и „Тониблер„ станува (албанско) име.
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
539
Поени од реакции
1.020
Kajgana 20 godini bez nikakov napredok... stavite donate opcija....mrdnete malku napred... likovi kako @Sussaro @puno zasluzuvaat i ke soberaat golem broj donacii.. premnogu likovi vleguvaat na primer vo ovaa grupa samo da gi procitaat nivnite komentari..ovoj Sussaro od nervozen koga ke procitas te pravi poraspolozen i od djoint....sekako lugeto ke reagiraat takvi komentari ni na ChaGpt nema da mu tekni nisto slicno....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom