Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.315
Поени од реакции
12.700
Повеќе ми личеше на глума од последнава снимка во најдобар случај го намести а премалку се занимаваа овие од ВАР со тоа.
да да дефинитивно имаше елементи на глума, ко Кејн шо изнудуваше педерски пенали со завлекување на ногата и чека контакт.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.538
Поени од реакции
43.003
Го намести, му ја мушна ногата и тоа е тоа.

Арсенал на време почнаа да билдат гол разлика, па сега се први. Ама имаат најтежок распоред. Некако пак мислам дека Сити ќе се протне на крај за титула.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.867
Поени од реакции
1.315
Mnogu ocekuen kiks.. nejse ima dosta tekmi do kraj, kolku i da e Arsenal ubedliv na dva fronta od vtornik natamu nema da im bide lesno, Pool ocekuem uste eden kiks i toa kaj Everton. City iskreno ne znam kaj bi kiksnale i mozno e samo Tot da im skine nekoj bod niso pojke od toa.
Ke bide dosta stresno do kraj.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.680
Поени од реакции
11.050
Ekipa sto ne moze da go pobedi Utd sezonava ne znam kako bi se borela za titula.
Автоматски споено мислење:

Ekipa sto ne moze da go pobedi Utd sezonava ne znam kako bi se borela za titula.
Pardon, kako bi osvoila.
Da bidam poprecizen.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.140
Поени од реакции
7.614
Каде е Челзи со просекот мидтејбул. :pos:
Јадните се израдуваа до победаbaf United. Koi prosecu chovech.:pos:
Автоматски споено мислење:

Да gi spomnuvam prosecite od skauseri. :pos:
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.892
Поени од реакции
7.920
"Ќе научиме од натпреварот во ФА куп и ќе играме подобро" - го повторуваат истиот натпревар.

Со солна киселина би им ги горел нозете вечерва. Најмизерниот Јунајтед што постоел ти откинува трка за две титули во натпревари каде што треба да постигнеш најмалце пет голови, дај не заебавај. Џабе цела сезона играат по 100 минути и победуваат на пола натпревари во 90та+ минута
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.140
Поени од реакции
7.614
Кој балм од мене море со 3ти штопери скаусерите го попупија кои просеци се човече, челзи ни направијс поврќе проблемо од нив. :pos:
Биле копментинција за титулаа еба ги у ретардите.:pos: јадни просеци.:facepalm:
Автоматски споено мислење:

"Ќе научиме од натпреварот во ФА куп и ќе играме подобро" - го повторуваат истиот натпревар.

Со солна киселина би им ги горел нозете вечерва. Најмизерниот Јунајтед што постоел ти откинува трка за две титули во натпревари каде што треба да постигнеш најмалце пет голови, дај не заебавај. Џабе цела сезона играат по 100 минути и победуваат на пола натпревари во 90та+ минута
.
Окажете се од фудбал ебаве у просеците.:pos:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.140
Поени од реакции
7.614
ПС кур ќе добиете титула ебаве у ретардите Дудлајте му го на Флоп колку сакатееее.
Наведнете се пониско скаусериии.... :pusigo:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.140
Поени од реакции
7.614
Од најслабиот Јунајтед го :pusigo: нема веќе коментари кои ќе им помогнат. Нела се спррмаат :pos:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.057
Поени од реакции
36.555
Данте брате кој ти прошверцува мобилен на клиниката за мозочни удари?

Седи мирувај сега не е време за форум.

Иначе Ливерпул не заслужија победа само заради гостинските дресови, поголем блам допреа од Челзи кој не успеа да победи бербери и земјоделци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom