Woke и cancel култура, SJW, safe spaces, политичка коректност...

Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.303
Има еден дебил во форумот StefusRefus. Овоj ChombeDikembe (регистриран пред помалку од месец) лик доста потсеќа на него.
Ги имаше и повеќе, арно ама откако заминаа сите пари за нацистите во Укр, тука им секна…
Мора да работат стварна работа сега бројлерите! Уморни се, а и не е исто да тролаш за беспари…:rolleyes:
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.752
Поени од реакции
2.685
Кој гледа денес американски филмови? Секој филм им е фул со woke ретардации, педерана, трансформери, social justice warriors. Секој филм им е флоп, секој филм ти смена на историја(Клеопатра на Нетфликс), исто така имаше документарец од шведска како демек првите швеѓани биле црнци.

Мене последен филм ми беше Avengers Endgame, после не ме ни занима ниту еден филм, ама баш никој.
Јас си гледам стари филмови и серии од 80/90/2000s исто така почнав и Anime да гледам.
Па што гледаш мејнстрим филмови?
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.303

И Паф Деди стигна на ред за канцелирање..
:unsure:
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.373
Поени од реакции
3.412

И Паф Деди стигна на ред за канцелирање..
:unsure:
Тежок педер е Паф, има рапери што имаат зборено дека им се пуштал, многу веројатно дека е вистина.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
24.009
Поени од реакции
32.026

И Паф Деди стигна на ред за канцелирање..
:unsure:
Хаха, агентот (бившиот агент се разбира) го обвинува за „сексуално малтретирање“, не не... Буквално за силување. :D

Ме потсеќа на ова:

 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.303
Хаха, агентот (бившиот агент се разбира) го обвинува за „сексуално малтретирање“, не не... Буквално за силување. :D

Ме потсеќа на ова:

Ме изнасмеа со Американ бјути.. :ROFLMAO:

Ама дај @Imperatorot не ми го крши филмот! Од мое време е човеков! Прв рапер што го знаев, и го имав на првото цд!
И да бил педер, ваљда Ванлок у право е дека сега сите бивши вработени користат шанса за пари да изнудат, па дури и да се прослават!

“Бил силуван, ама не бил сигурен, а можда и да е грешка!? Бил издрогиран.. А може и не бил”!
-Кога е ова?
Пред 30 и кусур години!

Ја завчера не се сеќавам што сум јадел…:rolleyes:
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.670
Поени од реакции
9.336
Тежок педер е Паф, има рапери што имаат зборено дека им се пуштал, многу веројатно дека е вистина.
Исто голема е веројатноста да е он виновен што Биги и Пак се мртви, барем така се зборуваше еден период, како и да е заебан играч бил, ете сега и педер испадна дека е хаха.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom