UEFA Champions League - Season 2023/24

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.519
Буквално грееше клупа пред да си оди од кај нас незнам што е смешно?
На Турчинот што му правевте кога земавте Скудето, има да ве моча од автобус на крајот од сезонава. Спремајте паломите, ќе има плач и лелек.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.515
Поени од реакции
5.810
На Турчинот што му правевте кога земавте Скудето, има да ве моча од автобус на крајот од сезонава. Спремајте паломите, ќе има плач и лелек.
Што ќе моча бе, да имал со што да моча немаше жена му да извара со пола град :pos:
Автоматски споено мислење:

Дури 3 пати во сезона седел на клупа пред да си оди

Прегледај го приврзокот 407370
Последниот месец беше седнат на клупа од Диаз а претходно кога играше беше мизерен.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.487
Поени од реакции
42.886
Буквално грееше клупа пред да си оди од кај нас незнам што е смешно?
glupo e da ti objasnuvam sto e smesno vo recenicata '' Лофтус Чик што вчера дојде у инвалидска количка за кило брашно го земаа нашиве е боље него Турчинот ''.
Ali dobro sepak kilo brasno vredel Loftus, Hakan ni tolku. :ROFLMAO:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.227
Поени од реакции
57.933
Последниот месец беше седнат на клупа од Диаз а претходно кога играше беше мизерен.
1708610518336.png


Последни 3 месеци во Милан на сите меча бил стартер (15тина некаде).
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.859
Поени од реакции
9.122
Хахахаа како ладно го убаци Лофтус Чик као најбоље везњак, у големиот Милан, кој веќе не е у натпреварувањето на чиј форум моментално се дискутира, а и си има други маки со Монци и слични второкласни екипи.

И не знам што е потребата од ширење лаги, сите знаеме дека до последно му нудеа нов договор, ама ги одјеба и потпиша за Интер.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.515
Поени од реакции
5.810
Прегледај го приврзокот 407375


Последни 3 месеци во Милан на сите меча бил стартер (15тина некаде).
Стварно бил, сеа проверив али беше толку небитен што никој не го ми памти.

Хахахаа како ладно го убаци Лофтус Чик као најбоље везњак, у големиот Милан, кој веќе не е у натпреварувањето на чиј форум моментално се дискутира, а и си има други маки со Монци и слични второкласни екипи.

И не знам што е потребата од ширење лаги, сите знаеме дека до последно му нудеа нов договор, ама ги одјеба и потпиша за Интер.
Никој не вика дека не му нудеа договор до крај, за на крај да покаже дека е гомно од човек и потпиша за пола миљон поише за најголеми ривали.

Ја да имам таков играч у тим ни со кондомот од мајка му на Стефан свежо изваден не би го гаѓал а не па да се курчам со него.

Целиот муабет ми е дека у Милан беше небитен и дека Лофтус Чил би го земал пред него у секое време
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.445
Поени од реакции
109.282
Брат, потона како жетон, те молам прекини да пишуваш и да тонеш повеќе. Не се нервирај се заебаваме, ете нека е Лофтус појак од Хакан само ти опушти се и биди лабав. И секако спреми се да гледаш 2 ѕвезди на дресовите на Интер од следната сезона.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.251
Поени од реакции
57.149
Она кога со сила сакаш да се утешиш, па испаѓаш ултра глуп у очите на јавноста, ама не ти смета пошто сам на себе си велиш така е брат, у право си, кажи им на идиотите, така е, ти си најпаметен.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.589
Поени од реакции
20.423
Никако не е човек да биде со Атлетико Интер двомечот. Сакам да испадне Интер за овие залетаните од фан клубот да сфатат некои работи, но од друга страна ќе треба женскиот пролив @cholismo да се појавува и од паштета барем две недели ако помине Атлетико.

Би сакал некако двете екипи да отпаднат, мислам дека имам конфликт на двојна одбивност. Како кога ученик има избор да да седи на писмена и добие единица, или да избега од час и добое неоправдан.
Зашто си пун сс омразу и имаш некое мизерно его и не си никад реалан него си пристрасан скроз.
Сеќам се дека и Јунајтед кд имаше урда игру ти не беше реалан него се курчеше какф састаф смо имале на хартију бла бла.
Само не се сеќам од кој никнејм тк пишуеше.
Нема да ти падне куре ако бидеш реалан и ако каеш дека Интер има добру игру,симпатичан тим.Устфари не ни знаеш зшто викаш дека не ги глеаш а едеш гомциња за њима.
Ај за Атлетико океј.Нема кој нејке да испаднеф заради мртаф приступ.Ама за Интер фан базу да каеш дека су залетани без причину, не е океј.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.515
Поени од реакции
5.810
Она кога со сила сакаш да се утешиш, па испаѓаш ултра глуп у очите на јавноста, ама не ти смета пошто сам на себе си велиш така е брат, у право си, кажи им на идиотите, така е, ти си најпаметен.
Само прав глуп човек смета дека неговото мислење е тоа правото а сите други се глупи. Тој став го имаш ти и другарчињата, јас убаво си пишав дека би го земал Лофтус Чик пред него у секое време.

Јас би го земал Лофтус Чик уместо Хакан, не очекувам Стефан да го земе.

Уствари и ти Стефан да го земете :icon_mrgr:

Мала шала нели за пред почитувана јавност :smirce:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.251
Поени од реакции
57.149
Само прав глуп човек смета дека неговото мислење е тоа правото а сите други се глупи. Тој став го имаш ти и другарчињата, јас убаво си пишав дека би го земал Лофтус Чик пред него у секое време.

Јас би го земал Лофтус Чик уместо Хакан, не очекувам Стефан да го земе.

Уствари и ти Стефан да го земете :icon_mrgr:

Мала шала нели за пред почитувана јавност :smirce:
Од ја би го земал, до Лофтус Чик е боље од турчинот има разлика. Ајде уште малце ако ти попраиме муабет може и ќе признаеш дека од курот би си јадел моментално да го имаш Хакан у тим.

Тоа што си фудбалски неписмен е веќе одамна познато.

Ај не се брукај еден Лофтус Чик што вчера дојде у инвалидска количка за кило брашно го земаа нашиве е боље него Турчинот.

Сега да се врати у Милан ќе грее клупа кога ќе се врати Бенасер у форма.
Пак ќе кажам тоа што сам себе си се тешиш дека Лофтус ти е боље и би го одбрал пред Хакан, прај го дома пред огледало, вака у јавност испаѓаш трагикомичен.

Спортски поздрав.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.515
Поени од реакции
5.810
Од ја би го земал, до Лофтус Чик е боље од турчинот има разлика. Ајде уште малце ако ти попраиме муабет може и ќе признаеш дека од курот би си јадел моментално да го имаш Хакан у тим.

Тоа што си фудбалски неписмен е веќе одамна познато.


Пак ќе кажам тоа што сам себе си се тешиш дека Лофтус ти е боље и би го одбрал пред Хакан, прај го дома пред огледало, вака у јавност испаѓаш трагикомичен.

Спортски поздрав.
Хахаха за Хакан праиме муабет не за Ѕидан како што спомна твојот колега. Он го почна муабетот дека бил Ѕидан Хакан.

Па има ли по смешно од тоа кажи ми?

Не дај боже некој да пише нешто различно од вашата "вистина" одма неписмен го праите.

Тоа кажува колку си ти писмен, ако Лофтус Чик го праиш на ниво на Ночерино у споредба со Хакан. Уствари Ѕидан извини :icon_lol:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.519

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.515
Поени од реакции
5.810
Затоа од уста не го вадите.
Ја не го почнав муабетот за Хакан. Некој постираше како за себе вика дека е најдобар. Тоа ако не е лудост не знам што е.

Како прво кај вас не е најдобар, Барела утре да го стави Инзаги плеј сакаш да кажеш дека полошо ќе изигра од Хакан?

Ѕидан бил :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom