Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнери?

Член од
26 јуни 2008
Мислења
79
Поени од реакции
3
sto znam ne gledam nesto da me nervire ednostavno ima mozam da go TRPAM ili ne
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.647
Поени од реакции
10.947
Љубомора, увек кога сум бил сериозен се мислело дека се заебавам и обратно :uvo: , верба слабо и вадење муабети, секогаш зборот на други бил поважен и поуверлив од мојот, користење и злоупотреба на мојата добрина, и уше катаљон други работи...е се такви биле жените у мојов живот - дројли незахвални :helou:
Па затоа морало да се фаќаат кривини, епа јбг :wink:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Фактот што секогаш ми попуштале било дечковци, било потенцијални дечковци небитно... Тоа што никој не се нашол доволно маж да ми се спротивстави... Мразам кога е се по мое и кога не се наоѓа некој да ми каже НЕ туку се по мое е... :toe:

Знам дека многу сега би ме направиле будала ама тоа е... своеглава сум секогаш. Ми треба некој да ми стави забрана за некои работи...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Фактот што секогаш ми попуштале било дечковци, било потенцијални дечковци небитно... Тоа што никој не се нашол доволно маж да ми се спротивстави... Мразам кога е се по мое и кога не се наоѓа некој да ми каже НЕ туку се по мое е... :toe:

Знам дека многу сега би ме направиле будала ама тоа е... своеглава сум секогаш. Ми треба некој да ми стави забрана за некои работи...
Епа што фаќаш лигуши, се гледа одма по фаца кој е лигле.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Епа што фаќаш лигуши, се гледа одма по фаца кој е лигле.

:uvo: Оф да беше така лесно... па не се лигуши бе, не се папучари... не ми изгледаат на такви :toe:

А имам и еден што воопшто не е лигуш, што ми се спротивставува за глупости ама се плаши да се искара со мене... и тоа сакам... сакам да се искара со мене...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Aндеркавер лигуши а? :)

Дарвин не предвидел дека на крај човекот ќе eволуира во - жена :)
 

samantha

who's tha boss?
Член од
16 октомври 2007
Мислења
196
Поени од реакции
1
Toa sto potpagjase pod vlijanie na okolinata i menjase mislenja ko corapi...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
На почетокот ништо, на крајот - се’.
Ова, драга Ацева, се потврдува и на темава. Членовите детално си се жалат шо не им чинело кај поранешните партнери. А кога почнуваат врска никаде ги нема да фрлат некоја поплака:vozbud:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Ова, драга Ацева, се потврдува и на темава. Членовите детално си се жалат шо не им чинело кај поранешните партнери. А кога почнуваат врска никаде ги нема да фрлат некоја поплака:vozbud:

Најверојатно затоа што никој не знае што ќе го снајде на крајот на врската... :))) и така...
 
A

Antigona

Гостин
мрзеливост
претерано спиење
незаинтересираност
чекање се на готово
неамбициозност
депресивно расположение
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
-Ќе излегвам.
-Ок
-Ќе спијам.
-Ок
-Ќе прам палачинки.
-Ок
-Ќе одам втуѓина.
-Ок
Ааааааааааа у пи*ду матер на се шо ќе кажев со 'Ок' одговараше:icon_lol:
Значит ич к*р да не го болит некој.... Шо беше претерано беше...Зато и заврши та врска :)
 
V

Viktor g

Гостин
Претерана контрола секогаш да сака да зне каде сум со кого сум и зошто сум. Неа можеше да ја нема кога ми треба и не беше голема работа но кога јас и требав на неа недајбоже да не сум го слушнал телефонот или пак да неможам да се вклучам на интернет за да ја тешам. Едноставно кажано мразам себичност. Не искреност во стилот ма што ти е само во тебе ми се очите те сакам немам други машки па ни другари. Ова се покажа како многу неточно тврдење само што раскинавме ми се фалеше дека некој ја побарал за жена , а јас и реков го жалам типот:vozbud:
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
мрзеливост
претерано спиење
незаинтересираност
чекање се на готово
неамбициозност
депресивно расположение
+ неблагодарност, вечно незадоволство, желба нонстоп да се биде центар на внимание и себичност до максимум.
Каде ли ми беше паметот? :uvo:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
+ неблагодарност, вечно незадоволство, желба нонстоп да се биде центар на внимание и себичност до максимум.
Каде ли ми беше паметот? :uvo:
Vo nejzinite gakji4ki ajverojatno:pos2::pipi:Zafrkancija:):):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom