Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнери?

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
[MkD]Scout;954136 напиша:
Ако не и титнам пола саат одма не ја сакам... ако па и титнам ја замарам... е ај?!
E pa kupi si go noviot model na siemens!!! Ima 'autoTIT'. Namesti si na sekoi pola sat ili kolku treba i barem ti nema da se zamarash so toa! :smir:
Stvarno. Edno gajle pomalku, shto bi rekla baba mi!
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Зборење за бившата, љубомора, глупавост, несопсобност за разбирање, немање асален муабет, недоверба, коа го немам чувството дека он ми е пред све пријател...
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Сакање да доминира во врската....сељанка бе :pos: лол
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Па несериозноста, глупавоста, можеби тоа што не се обиделе да ме запознаат вистински, длабоко, туку ме третирале како било која друга што ја имале (се понашале по некои глупи норми наметнати од другари или не знам од каде у стил: вака и вака треба да се понашам со женска), несигурноста...Значи, скратено: несигурност, глупавост.:nenene:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.500
Поени од реакции
2.627
Претераната љубомора посесивноста, што се љутеа брзо за непотребни глупави ситници и што не сакаа да признаат кога не се во право.
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
НЕМАЊЕ СВОЕ ЈАС :( и изигравање потрчко со кое мислат дека подолго ке те задржат
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Kaj bivsiot me nervirase toa sto nemozev so nego da se karam,celo vreme popustase i sekogas vikase deka sum vo pravo,malce ke se zakaravme i tolku odma ke recese dobro nejkam da se karam so tebe,zatoa izgleda tolku go sakav(m):nesum:...Drugo nisto,se bese na mesto...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Најмногу ме нервираше тоа што знаеше дека сакам да правам некои работи(гледање спорт,излегување со машко друштво на кафе) и секогаш пробаше да ме спречи во тоа.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
41
Поени од реакции
0
Eeee ima mnogu

Stvarno ima mnogu ama edinstveno sto sega mi teknuva e toa koga ke pocne da se fura kako jas sum fraer,sum svrtel mnogu zenski i oko ne mi trepnalo dali sum izvaral nekoja ili ne i takvi s.....
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
На почетокот ништо, на крајот - се’.
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Неискреноста,и тоа што цело време сакаа тие да бидат центар на внимание,себичноста,посесивноста,егоцентричноста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom