Нови мислења на профил

Samet ! имаш ли програмата за XCodes stalker hack? Питам те заштото постваш адреси ,които са сканирани с такава програма.
Zdravo Mire,
Ja sam nov na forumu, malopre se registrovao... Neznam da li sam zakasnio za listu, ali ako bi mogao i meni poslati, bio bih zahvalan. Unapred hvala, Sloba
Pozdrav Olbih,da se javim posle dužeg vremena,lista koju si mi dao prošle godine dugo je radila, može li neka mix lista sa ex yu kanalima.Unapred hvala i veliki pozdrav
Честит Бајрам, Змејко!
Јас и неколку другарки од комитетот сме на грижа: Агдето галиба ќе се мажи, а дечкото уште не е проверен. Молим те, провери, пребај, што сакаш прави, али ние не ја даваме така лесно.
Поздрав од штабот
„Смрт или слобода“ т.е. „Татко и ја дава, другарките не ја даваат“

Koj Hater e covekov na Samsung hahha , ama mozhe da im se fati poshto e supce shto nemoze da si dozvoli note , s ili najskapiot od a serijata ....
  • Гнев
Reactions: The Wild Boy
The Wild Boy
The Wild Boy
Извини душо, не се сите богаташи како тебе. Да имав пари нормално дека ќе го земев најдоброто што во овој случај е Galaxy S10+. Samsung ги хејтам пошто увек не ги бива да направат солиден уред за евтина цена. Еве оваа година со А класата колку толку се средиа, и ако не си приметила почнав да ги фалам. 1/3
The Wild Boy
The Wild Boy
Сепак да, Xiaomi се подобри од Samsung за се друго освен софтвер, камера, издржливост. Еве сега јас планирам A50 да го земам, од Телеком за 14 бона ми го нудат што е добра зделка.
Xiaomi Redmi Note 7 е 11-12 бона, и е малце појак (ако збориме GPU), ама последниве 2 години сватив дека не ми треба толку јак телефон. 2/3
The Wild Boy
The Wild Boy
A50 испадна топ уред за мене. Си имам јас дома добар компјутер и не се замарам.
Ако успеам да се вработам (здравје боже), можно е и S10+ да земам, али ке видиме.
И, by the way не се сите богати како тебе.
Ако го хејтам Samsung сигурно ќе има причина зошто. 3/3
На врв Bottom