Нови мислења на профил

zdraavo na site ... dali moze da mi pomognete okolu nesto ... pravam pismena rabota po makedonski jazik , treba da pisuvame za "alegorijata na pekolot" od dante aligieri i ako saka nekoj i ako e vo moznost da mi prati takov sostav.bidejki navistiina mi e tesko i neznam kako treba ..blagodaram odnapred
Не те сватив, како да наместам ? :D
Rosemberg
Rosemberg
Кај тебе не може пп да се прати :D Не знам како се мести ама пробај чепни
  • Ми се допаѓа
Reactions: Scirea
Роберто Баџо!!!!!
Прф омилен фудбалер
Гледам што си пишал за теленовеливе.. во Словенија пред 2 недели почнаа да ја репризираат Есмералда :D
Io Sono Interista
Io Sono Interista
Паметен народ. Отсекогаш биле чекор пред нас :)
На врв Bottom