Yaprak Dökümü - Кога лисјата паѓаат

Член од
16 март 2010
Мислења
330
Поени од реакции
204
Општонародна жалост имаше на фб кога завриштеа овие дека умрел Али Риза, глеам и мама дома марамчето во раце и си плаче. Аман, шо толку видоа во глупави сплетки?

едит:
András Horváth · Budai Rajziskola
OMG YOU HAVE 24 MONTHS IN ONE YEAR? :vozbud:
 
А

Анноун

Гостин
конечно синхронизираниот плак ќе замре од малите екрани .. (за жал) до неговото ново раѓање преку друга макимално емоционална и испреплетена мегахит турска серија.
 
Член од
16 март 2010
Мислења
330
Поени од реакции
204

конечно синхронизираниот плак ќе замре од малите екрани .. (за жал) до неговото ново раѓање преку друга макимално емоционална и испреплетена мегахит турска серија.
...која што штотуку почна на сител :D
 

FeliXxX

Нинџа
Член од
27 април 2010
Мислења
808
Поени од реакции
282
Општонародна жалост имаше на фб кога завриштеа овие дека умрел Али Риза, глеам и мама дома марамчето во раце и си плаче. Аман, шо толку видоа во глупави сплетки?

едит:

András Horváth · Budai Rajziskola
OMG YOU HAVE 24 MONTHS IN ONE YEAR? :vozbud:
ja pogresiv datata samo....odite site like na posto na 9gag da vidat kolku makedonci ima
http://9gag.com/gag/408086
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Се изнаплакв од разделбава, заврши убавата серија сега може да хејтам по другите Турски серии :icon_lol:
:cuc:
--- надополнето: Oct 24, 2011 8:17 PM ---
Некој што не го гледал нека се воздржи од коментари пак ќе кажам.Ваква семејна приказна(иако премногу испреплетена што беше и главната мана призавам)немало никогаш и ниту ќе има.Филм како филм ќе се забори од задутре ама поуките останнуваат вечно.Јас барем јас лично премногу научив од филмов не знам зашто премногу го сакав.Со нетрпение го чекав,си исполнував време.Морам да признам она што го привлече народов освен новата приказна е и професионалната синхронизација на А1 телевизија,за прв такво нешто кај нас.За да има во иднина уште вакви работи треба повоторно некој БУМ.Не пали со солзи,казни одмазди,а сега ојте гледајте ги детските акции на Полат позз од темава.
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.043
Поени од реакции
2.713
И Али Риза навивал за Вардар. На крај на серијата го прочитаа неговото писмо, каде што пишуваше дека не навивал за Трабзонспор (од каде што потекнува) туку во срцето имало место за еден клуб, тоа е ВАРДАР !!!
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Не дека ми е гајле шо заврши циркузов, туку сликава шо ја најдов на фб ме зачуди



До тука ли стасавме? :tapp:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Едно прашање каде можам да ја најдам последната епизода од Кога лисјата паѓаат ама со превод, преводот може да биде српски, хрватски само да се разбира ?
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Едно прашање каде можам да ја најдам последната епизода од Кога лисјата паѓаат ама со превод, преводот може да биде српски, хрватски само да се разбира ?
290,000 резултати ми даде гугл за торент од последната епизода, сигурно ќе најдеш нешто :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom