WWE - World Wrestling Entertainment

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363
Како шо гледам никој нема ваква тема праено, па јас би ја отворил првата. Главно ова е за сите фанови на WWE

WWE-Pins-YouTube-For-New-Content-Deal.jpg
 
Член од
31 јануари 2011
Мислења
779
Поени од реакции
382
The gayest sport ever played!! Не стварно овие поише време глумат и плачат него што се тепаат ( а што е најтрагично не се ни тепаат се допираат ко пикиња некој)
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
грешен подфорум, не е спорт ова ова е забава, wwe is fake
ако не ја избришат темава правилно треба во телевизиски емисии да оди
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363
Од Wikipedia: World Wrestling Entertainment, Inc. (WWE) (previously known as Capitol Wrestling Corporation Ltd, Titan Sports Inc. and World Wrestling Federation Entertainment, Inc.) (NYSE: WWE) is a publicly traded, privately controlled sports entertainment company dealing primarily in professional wrestling

Така да ова спаѓа во спортови, не зборам дека не е треба да спаѓа во забава, али ова спаѓа заедно со боксот, ultimate fighting, само шо има некогаш лажни удари
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.150
Поени од реакции
5.912
Од Wikipedia: World Wrestling Entertainment, Inc. (WWE) (previously known as Capitol Wrestling Corporation Ltd, Titan Sports Inc. and World Wrestling Federation Entertainment, Inc.) (NYSE: WWE) is a publicly traded, privately controlled sports entertainment company dealing primarily in professional wrestling

Така да ова спаѓа во спортови, не зборам дека не е треба да спаѓа во забава, али ова спаѓа заедно со боксот, ultimate fighting, само шо има некогаш лажни удари
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.150
Поени од реакции
5.912
yeah whatever.. :icon_roll
како шо кажав погоре, ова е за фанови на WWE, ако не ти се свиѓа темава твој проблем :salut:
Ти пишаа и погоре, темата ти е отворена во погрешен подфорум. Треба да биде во "Телевизии и емисии". (а и ЧДА не е лошо место)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Друже ваква тема имаше едно време во Останати спортови, па ја префрлив во Филм и ТВ мислам на времето кога имаше на А1 вакви емисии. Ќе ја префрлам темава во ЧДА.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Гледав порано, но сега кога ќе ги пуштам ми се многу глупи
 

InSuLaNeR

A man who never was a boy.
Член од
13 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
107
Губење време на гледање глупости!:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom