WOTLK во Македонија?

Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Еј луге ме интересира дали ке биде достапна WOTLK во македонија на 13-ти или повторно ке треба да чекаме 2 недели за да ни стаса во мак?
Има ли некој што е бил во југотон или било каде што знае дали ке има или ке нема WOTLK на 13ти?
 
B

Blacks

Гостин
Odi poracaj ja od Jugoton predvreme.. Tvrdat deka ke stigne na 13ti i ke bila po evropski ceni...
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
зошто да чекаш одговор од тука, јави се на информации и нека ти дадат бројче од југотон во трговски после тоа јави им се и прашај ги дали ја има и ако ја нема кога ќе ја добијат. :P
 
Член од
10 март 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
Najdov broj ama nikoj ne krevat, mu pustiv e-mail ne mi odgovaret
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Лич кинг Ја нема сеуште во југотон само што се вратив од таму....Таман сакав пауза да правам и сега пак морам да почнам:tv::salut:
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
леле дајте дискот некој че операм... :)! ми даде код брачедон од швицарска ама сеа неможа да се логира зш неам иснталирано... дали имат некој торент или двд..?!
 
Член од
10 март 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
Види на мини нова имат еден торент убав мислам е
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Во југотон сеуште ја нема, за недела ке дојде. ;)
 
B

Blacks

Гостин
Во Југотон денеска доаѓа во 11-12 саатот ама само за тие што имаат порачано
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Пффффф ги ограбија луѓето. Стварно не е фер, јас си порачав онлајн, 1465 денари :).
 
Член од
10 март 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
некој user guide имаш за толку пари порачано :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Нели ви реков дека у Југотон ке касни као и по обичај ?? Едноставно луѓето незнаат како да направат пари .... Нивен проблем

Ја имате во Бисер ------>2800 е цената. (изгор скапо али јбг ... гејмери си се гејмери)

Позз.л
 

Kajgana Shop

На врв Bottom