Woke и cancel култура, SJW, safe spaces, политичка коректност...

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.305
Поени од реакции
79.003
Игнорирајте го дегенот, не му реплицирајте.
не може да се игнорира

најпрво од све, треба полиција да му го прегледа телефонот и компјутерот, рука у огин ставам дека има cp
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
не може да се игнорира

најпрво од све, треба полиција да му го прегледа телефонот и компјутерот, рука у огин ставам дека има cp
Јас рука во огин ставам дека те имало во Јавна Соба, т.е. негде кај што стварно имало CP.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
35.243
не може да се игнорира

најпрво од све, треба полиција да му го прегледа телефонот и компјутерот, рука у огин ставам дека има cp
Неколку пати сум прашал зашто не е баниран педофилот до сега, ама ете он пак продолжува да си шири педофилија на форумов. За тоа дека во телефон и компјутер дали има, милијарда % сум сигурен дека има, ама тоа тоа е обврска на мвр и обвинителство.
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
539
не може да се игнорира

најпрво од све, треба полиција да му го прегледа телефонот и компјутерот, рука у огин ставам дека има cp
90% е педо, за други два профили ќе ти потврдам деновиве зависи како се активни.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Неколку пати сум прашал зашто не е баниран педофилот до сега, ама ете он пак продолжува да си шири педофилија на форумов. За тоа дека во телефон и компјутер дали има, милијарда % сум сигурен дека има, ама тоа тоа е обврска на мвр и обвинителство.
Бидејќи поддршка за транс децата или за било што ЛГБТ не е педофилија, независно од колку вие квичите тука дека е.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Неколку пати сум прашал зашто не е баниран педофилот до сега, ама ете он пак продолжува да си шири педофилија на форумов. За тоа дека во телефон и компјутер дали има, милијарда % сум сигурен дека има, ама тоа тоа е обврска на мвр и обвинителство.
Јас сум сто милијарда посто сигурен дека има на твојот телефон. МВР, ако го читате ова, под итно да му пратите инспектор кај човеков.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.347
Поени од реакции
29.819
УСАИД ако го читате ова, под итно да го пратите ^^ човеков на специјализација во мигрантско гето да практикува едукација за сексуални „права и слободи“. ОД прва рака да научи преку искуство.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
35.243

Ги стерилизираат и кастрираат децата врз база на тоа што облекле дента или што им текнало во моментот. Овие дегенерици и болесници мора да одговараат и да лежат за злосторства против човештвото, цели генерации уништија со нивната болна политика. Покрај тоа што треба и за педофилија да лежат, ама тоа во најмала рака, најреалната казна за овие од лгбт сектата би била смрт.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912

Ги стерилизираат и кастрираат децата врз база на тоа што облекле дента или што им текнало во моментот. Овие дегенерици и болесници мора да одговараат и да лежат за злосторства против човештвото, цели генерации уништија со нивната болна политика. Покрај тоа што треба и за педофилија да лежат, ама тоа во најмала рака, најреалната казна за овие од лгбт сектата би била смрт.
Зборот стерилизација ниту кастрација не се спомнува ниту еднаш во тоа видео.
Проучете малце за какви третмани им се нудат на транс децата прво, па после вратете се на темава. :pos:
Автоматски споено мислење:

Колку ви е симпатичен фашистичкиот метод на насловување вести: Постирајте линк до нешто и ставете наслов што е контрадикторен на тоа што е во самиот линк. Истиот трик го пробавте и со веста за Боинг.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.425
Поени од реакции
4.254
Не, ако стварно беа транс-безбедни, тогаш ќе беа безбедни. Бидејќи на пример, транс жените се навистина жени. :)
Не. Исто како боинг што се идентификуваат како безбедни( а доказите покажуваат спротивно) така и со транс " жените"... доказите докажуваат на спротивното . Транс жените се валидни само на документи, кои се изработени по ен џи о ел џи би ти терк. Исто како безбедности документи се изработени по терк на боинг. Буквално тапкање себеси по грб. Сега ја ти спомнав каков тип на идеологии не применуваат самокритичност до смешен степен. Па ти комотно преиспитај ја логиката на твоите изјави по претпоставка да воопшто имаш доблест да го направиш тоа.
Автоматски споено мислење:

Колку ви е симпатичен фашистичкиот метод на насловување вести: Постирајте линк до нешто и ставете наслов што е контрадикторен на тоа што е во самиот линк. Истиот трик го пробавте и со веста за Боинг.
" тРАнС жЕнИте Се ЖеНи"
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Не. Исто како боинг што се идентификуваат како безбедни( а доказите покажуваат спротивно) така и со транс " жените"... доказите докажуваат на спротивното . Транс жените се валидни само на документи, кои се изработени по ен џи о ел џи би ти терк. Исто како безбедности документи се изработени по терк на боинг. Буквално тапкање себеси по грб. Сега ја ти спомнав каков тип на идеологии не применуваат самокритичност до смешен степен. Па ти комотно преиспитај ја логиката на твоите изјави по претпоставка да воопшто имаш доблест да го направиш тоа.
Доказите покажуваат дека транс жените СЕ жени. Научни докази дури.
Автоматски споено мислење:

Woke wins again
 

Kajgana Shop

На врв Bottom