Woke и cancel култура, SJW, safe spaces, политичка коректност...

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.417
Поени од реакции
2.043
Поздрав до шеки и шекиевци. :)


Автоматски споено мислење:

Не гледам никаков извор ниту потврда за кој точно бил овој инженер. Само видов коментари што одма претпоставуваат. Не дај боже да ви е белец.
Автоматски споено мислење:

 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.375
Поени од реакции
3.412
Не гледам никаков извор ниту потврда за кој точно бил овој инженер. Само видов коментари што одма претпоставуваат. Не дај боже да ви е белец.
Автоматски споено мислење:

Па не е ни овој инженерот неписмен еден, читај што пишува.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.305
Поени од реакции
86.322


И после ќе дојде оној куртонон Шеки, и ќе објаснува тука како они биле против педофилија. Овој болесников кој што се залага за педофилија кој што пребарувал на интернет за детска педофилија штотуку СИ КУПИ пар близначиња заедно со неговиот сопруг.
Овој јутјуберов мислев дека е само едно обично исфеминизирано педерче, ама еве гледам дека уствари бил три пати полошо...
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.543
Поени од реакции
38.435
Овој јутјуберов мислев дека е само едно обично исфеминизирано педерче, ама еве гледам дека уствари бил три пати полошо...
Све се тие забегани за лечење. Види го Шеки како мудро си го избегна ова, дека нели биле против педофилија, и си стави линкче од некоја не битна статија за на Тајланд. Сите се тие исти.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.417
Поени од реакции
2.043
Све се тие забегани за лечење. Види го Шеки како мудро си го избегна ова, дека нели биле против педофилија, и си стави линкче од некоја не битна статија за на Тајланд. Сите се тие исти.
А зошто вие ми ги избегнувате сите мои статии за стрејт педофили? Сите се тие исти стрејтовци.
Ги избегнувам овие статии бидејќи се незначајни за ЛГБТ заедницата во глобала. Вие фашистите се понашате ко џекпот да сте добиле ако најдете еден геј педофил.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.844
Поени од реакции
41.032
А зошто вие ми ги избегнувате сите мои статии за стрејт педофили? Сите се тие исти стрејтовци.
Од сите педофили, најголем број се хомоси или би. Посебно поповиве у католицизмот кои бркаат мали момчиња, Мајкл Џексон и слични да не ги набројувам.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.417
Поени од реакции
2.043
Од сите педофили, најголем број се хомоси или би. Посебно поповиве у католицизмот кои бркаат мали момчиња, Мајкл Џексон и слични да не ги набројувам.
Не, најголемиот број на педофили се стрејт луѓе.
Автоматски споено мислење:

 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.844
Поени од реакции
41.032
Не, најголемиот број на педофили се стрејт луѓе.
Стрејт луѓето знаат што сакаат. Немаат психијатриски дијагнози. Не гледам стрејт човек да мафта со курот пред деца како вие што правите. Изроди едни.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.417
Поени од реакции
2.043
Стрејт луѓето знаат што сакаат. Немаат психијатриски дијагнози. Не гледам стрејт човек да мафта со курот пред деца како вие што правите. Изроди едни.
Еве лично за мене, знам барем две жени во Скопје кои како тинејџерки ми имаат кажано дека некој постар маж почнал да им се дрка пред нив. Машко ми нема кажано таква прича во животот.

И као ова немаат психијатриски дијагнози? Педофилија е главно хетеросексуална појава.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.844
Поени од реакции
41.032
Еве лично за мене, знам барем две жени во Скопје кои како тинејџерки ми имаат кажано дека некој постар маж почнал да им се дрка пред нив. Никој маж ми нема кажано таква прича во животот.

И као ова немаат психијатриски дијагнози?
Стрејт се 98% посто од луѓето, од толку народ може и некој забеган да има. Но од вас 2% најголем дел сте такви трули и извитоперени.
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.417
Поени од реакции
2.043
Иначе кај беше геј варијантата на Јавна соба? Anyone?
Автоматски споено мислење:

Стрејт се 98% посто од луѓето, од толку народ може и некој забеган да има. Но од вас 2% најголем дел сте такви трули и извитоперени.
Истражувањата не покажуваат дека има зголемена рата на педофилијата кај хомосексуалците, туку е иста и со хетеросексуалците.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.543
Поени од реакции
38.435
А зошто вие ми ги избегнувате сите мои статии за стрејт педофили? Сите се тие исти стрејтовци.
Ги избегнувам овие статии бидејќи се незначајни за ЛГБТ заедницата во глобала. Вие фашистите се понашате ко џекпот да сте добиле ако најдете еден геј педофил.
Ментолу во потпис имаш ставено protect trans kids, буквално поддржуваш кастрирање со хемиски супстанци на мали деца и со блокатори на пубертет да им се иживуваат врз телата разни "доктори" од вашата ментална фела. Ти веќе не си за лечење ти си за еден куршум у чело да ти здрвиме и да не те гледаме веќе болеснику еден.

До кајгана администрацијата зашто дозволувате ваков грумер на деца и педофил сеуште да е активен на вашиот форум?
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
24.009
Поени од реакции
32.026
Еве лично за мене, знам барем две жени во Скопје кои како тинејџерки ми имаат кажано дека некој постар маж почнал да им се дрка пред нив. Машко ми нема кажано таква прича во животот.
И? Што направиле, те викнале тебе да не иде „фира“? :unsure:
Автоматски споено мислење:

Иначе кај беше геј варијантата на Јавна соба? Anyone?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom