Whose Line Is It Anyway?

Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Откако заврши Whose Line сите се обидуваа да прават свои некои верзии и еден куп ги имаше ама не е тоа тоа. Види го ова на пример.


меееееех

Во живо се подобри, кога се собираат на разни конвенции само за жал снимките се лоши. Единствено добро е тоа импроваганзата на Дру што ја постираше.

А Џеф Дејвис отсекад ми бил кул дечкото, го гледам од време на време и топ си е. Само се изненадив кога проверив дека многу малце епизоди има со него. Ама најмногу кејф ми прават Бред Шервуд и Грег Прупс. Бред секогаш се обидувал цензориве да ги изнервира, провери му го скечот со Хитлер што е. А Грег си е цар човекот, поготово со тоа фризурчето негово. I'm a 40 year old man and I have a fish hat on my head.
Единствен лош лик ми е Кети Гринвуд, поготово во раните епизоди со нејзе што се. Во scenes from a hat ништо не придонесува само ќути. После дури малку од малку се подобри и се опушти и со тоа мисиркиниот танц што го правеше беше добра ама пак не свакам зашто толку многу ја земаа. Напрај гугл срч на нејзе и ова ти испаѓа.

 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Да, да, знам. И се согласувам, единствената смешка што ја придонесе беше таа со чевлите на Рајан, хахаха :D
Иначе во право си, а Грег Прупс мене ми е омилен, :D
нешто појако од тоа што го имаа издадено како епизоди од Whose Line беа Bloopers-от, ги има и нив на YT, со Грег се ултра фани :D
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Некои делови моментално не ми се свиѓаат, ко на пр. сето тоа со guest stars.. ама нема врска, се надевам ќе се потсредат :)

И јас кога слушнав дека такво нешто дека ке има бев скептичен ама вака како што гледам добро е некако, поготово дечково од Glee што беше испадна добро. Ама сепак од публика кога ги земаа луѓето беше поинтересно зашто не знаеш какви ке се. Поготово оние бабичкине горе што ги постирав што не знаеа ништо друго да прават освен вуууууу.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Ги изглеав прва и втора сезона, закон се



Има негде на нетов scoreboard?
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Ги изглеав прва и втора сезона, закон се



Има негде на нетов scoreboard?
Уф, чекај понатака, како и секое шоу/серија итн, „одлепуваат“ во останатите сезони :D

мислиш за нивните резултати? But... the points don't matter :D
ама секако постојат такви луѓе :P
http://www.buzzfeed.com/hnigatu/who-actually-won-whose-line-is-it-anyway
"And the winner is Wayne Brady with 50,072,587,425". :D
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Уф, чекај понатака, како и секое шоу/серија итн, „одлепуваат“ во останатите сезони :D

мислиш за нивните резултати? But... the points don't matter :D
ама секако постојат такви луѓе :P
http://www.buzzfeed.com/hnigatu/who-actually-won-whose-line-is-it-anyway
"And the winner is Wayne Brady with 50,072,587,425". :D
Ѕвер(ови) овие шо ги собирале поените :D
ама не ги пресметале поените шо им ги даваа на некои од публиката, на мајките/жените итн... :D
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
хаха, е да, во право си за тоа :D
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Уф, чекај понатака, како и секое шоу/серија итн, „одлепуваат“ во останатите сезони :D

мислиш за нивните резултати? But... the points don't matter :D
ама секако постојат такви луѓе :P
http://www.buzzfeed.com/hnigatu/who-actually-won-whose-line-is-it-anyway
"And the winner is Wayne Brady with 50,072,587,425". :D

..and for those who are keeping score, I pity you. :pos:

Симнав прва сезона и вчера до 7 сабајле со брат ми го отворивме цело маало со смеење. Што сум испуштал..
Само има преводи бе? Секако, на англиски. Тешко ми е од кревет секогаш добро да слушнам а и.. навика.
И ако може торент4е за поквалитетен формат, или за билокој и да има енглески преводи. Мучос Гриси Ес.
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
..and for those who are keeping score, I pity you. :pos:

Симнав прва сезона и вчера до 7 сабајле со брат ми го отворивме цело маало со смеење. Што сум испуштал..
Само има преводи бе? Секако, на англиски. Тешко ми е од кревет секогаш добро да слушнам а и.. навика.
И ако може торент4е за поквалитетен формат, или за билокој и да има енглески преводи. Мучос Гриси Ес.
Истите снимки се по сите торент сајтови.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
..and for those who are keeping score, I pity you. :pos:

Симнав прва сезона и вчера до 7 сабајле со брат ми го отворивме цело маало со смеење. Што сум испуштал..
Само има преводи бе? Секако, на англиски. Тешко ми е од кревет секогаш добро да слушнам а и.. навика.
И ако може торент4е за поквалитетен формат, или за билокој и да има енглески преводи. Мучос Гриси Ес.

[хипстер]Тапа си.[/хипстер]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom