Vip Survivor

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Aj наредна година се надевам Сител ќе даваат секоја епузида порано а не ми пуштаат турски серии и чекаш 9 и 15 часот да почне уште трае турската серија се до 9 : 30
--- надополнето: 31 мај 2012 во 20:53 ---
Небаре овој ВИП беше :pos:
--- надополнето: 29 мај 2012 во 21:59 ---
Па и не беше ВИП стварно :D јас само Кристина ја знаев и Мартина другите прфпат ги дознав во шоуто
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Aj наредна година се надевам Сител ќе даваат секоја епузида порано а не ми пуштаат турски серии и чекаш 9 и 15 часот да почне уште трае турската серија се до 9 : 30
--- надополнето: 31 мај 2012 во 20:53 ---


Па и не беше ВИП стварно :D јас само Кристина ја знаев и Мартина другите прфпат ги дознав во шоуто
Ако чекаш на следна година ќе биде само бетер. Претходниот ги пцуев сите по ред во сител, секој повратак у цивилизацију го преведуваше Мурговски или некој забеган Томче кој јадничкиот вицеви и претпоставки си кажуваше во свој стил, ни трунка глас не можеше да се чуе од него во студиото што збореа. Катастрофа. Затоа ако не ти е проблем сообраќајот на интернетот, следи си ја темава: http://forum.kajgana.com/threads/Сателитски-телевизии-на-интернет.41855/ и користи си онлајн тв стрим за Обн или прва или ртл хр. Друго чаре нема. Лани кога беше велики брат исто така ги пцуев што коментираа како навиени. А сител да даде господ да им изгори опремата со тие будалаштини со кои го трујат народов.
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Зашо нема племенски совет ?Таман се спремав да гледам,кога пуштам Сител,ги гледам оние двете мивки.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Зашо нема племенски совет ?Таман се спремав да гледам,кога пуштам Сител,ги гледам оние двете мивки.
Племенскиот совет ќе биде во сабота кога на тој племенски совет ќе се прогласи победникот

племенскиот совет ќе биде во студиото на Прва тв ,нема да биде на Костарика
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.711
Племенскиот совет ќе биде во сабота кога на тој племенски совет ќе се прогласи победникот

племенскиот совет ќе биде во студиото на Прва тв ,нема да биде на Костарика
А нели требаше да има племенски, да ги прашуваат прашања итн ??
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
фактички во сабота е племенски совет и гласање за победникот :)
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
фактички во сабота е племенски совет и гласање за победникот :)
Не памтам како беше претходниот, но мислам дека ќе има комплет снимка од последниот племенски на костарика, па потоа во студио ќе продолжат.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
32
Поени од реакции
3
Според мене:

Јелена - Влада
Миа - Милан
Жаре - Милан
Радован - Себастијан
Невен - Влада/Милан
Марко - Себастијан/Милан
Огњен - Влада
Маја Лена - Милан
Алекс - Милан
Ава - Влада
Мартина - Влада
Кристина - Никола
 
P

PewDiePie

Гостин
Леле овој Милан колку е непријатен за слушање кога се уфилмува кога збори. :facepalm:
 
Член од
14 јуни 2011
Мислења
28
Поени од реакции
10
Леле овој Милан колку е непријатен за слушање кога се уфилмува кога збори. :facepalm:

Хахаха Милан самиот по себе си е филм. Кога ќе го видиш во фаца каков е badass мислиш ќе ти се издере "THIS IS SPARTA", а уствари голем „емотивец“:icon_lol: . Како и да е ѕвер е човекот!

~
--- надополнето: 2 јуни 2012 во 22:00 ---
ХАХАХХАХА Ава како аплаудира! :pos:

~
 

Kajgana Shop

На врв Bottom