Upload na video na YouTube

Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Registriran sum na YouTube i logiran neli ama nikako da svatam sto e fintata i kako se pravi upload na klip na sajtot?Ako nekoj znae kako se pravi upload na YouTube neka pise ili neka se javi na mail.
stefan_tm@hotmail.com

blagodaram odnapred!
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
друже ене тешко, само читај на сјатот што ти пишува, се надевам знаеш барем малку англиски.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Abe se e ok! Ama mi kazuva deka ke mi dade potvrda preku mail. Cekam ama nisto.


Dali gresam nesto nesnzam ama neli prvo levo New/video upload...i mi bara potvrda za mailot...toa e ok go pravam i cekam odgovor...odgovor nema. Sto e problemot ne znam?
 

Attachments

M

marko 1996

Гостин
абе иди горе кај тоа уплоад и стај го видеото и толку
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Abe se e ok! Ama mi kazuva deka ke mi dade potvrda preku mail. Cekam ama nisto.


Dali gresam nesto nesnzam ama neli prvo levo New/video upload...i mi bara potvrda za mailot...toa e ok go pravam i cekam odgovor...odgovor nema. Sto e problemot ne znam?

Треба да си логиран, и после само кликни на бутонот уплоад и после тоа е тоа нема филозофија, следиш инструкции од самиот сајт.


ајд епа кажи што си направил
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
абе регистрирај се логирај се и уплоад иди и после некое време ке го има клипот зависи од големниата
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
До Search Box има жолто копче Upload.
Го имаш на сликата...Стисни таму и бирај видео од твојот компјутер.
Почекај малце да се uplaodira и толку :)
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Abe se e ok! Ama mi kazuva deka ke mi dade potvrda preku mail. Cekam ama nisto.

[/B]
Dali gresam nesto nesnzam ama neli prvo levo New/video upload...i mi bara potvrda za mailot...toa e ok go pravam i cekam odgovor...odgovor nema. Sto e problemot ne znam?
слики или клипови ти се овие?:smir:
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
1.407
Поени од реакции
339
Како некој да направи да може да прикачува на Јутуб подолги клипови од 15 минути?

Знам тие што порано биле "director" сега можат да прикачуваат цели филмови, ама како некој што не бил сега да среди?
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Како некој да направи да може да прикачува на Јутуб подолги клипови од 15 минути?

Знам тие што порано биле "director" сега можат да прикачуваат цели филмови, ама како некој што не бил сега да среди?
Кај мене го има ова : Congratulations! Your account is now enabled for uploads longer than 15 minutes. Click the Upload button below to select a video.
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
1.407
Поени од реакции
339
Кај мене го има ова : Congratulations! Your account is now enabled for uploads longer than 15 minutes. Click the Upload button below to select a video.
И јас можам да прикачувам клипови подолги од 15 минути, ама еден другар не може, па затоа прашував.

Ако има начин би бил супер, ако не или јас ќе го прикачам целото или ќе го поделам на делови пократки од 15 минутки :)
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
И јас можам да прикачувам клипови подолги од 15 минути, ама еден другар не може, па затоа прашував.

Ако има начин би бил супер, ако не или јас ќе го прикачам целото или ќе го поделам на делови пократки од 15 минутки :)
Па искрено не знам зошто е така. Предпоставувам има некоја врска со активност ..закачени видеа итн..шознам гугл можеби ќе ти најде одговор :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom