UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Нека се паднат градските ривали..и кога ѓаволите ќе јадат епски шамари ќе му се ситиме цел форум ,и ќе му бараме постови кога паѓаа во трансој после победата над ПСЖ :icon_lol:
Сити и Барса се двете екипи кои реално сметам дека имаме минимални шанси да ги поминеме. Бар не во оваа фаза. Од другите горе-доле не се плашам. :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.237
Поени од реакции
41.552
braco direktor, kovac trener, drugiot kovac asistent ... mislis cibalija e u prasanje, a ne baern minhen.
ovoj epilog e ocekuvan, jedina nejasnotija mi e kako od vakov baern ovie dortmund se pred gubenje na titula u prvenstvo.
180 min fudbal, edna sansa sozdadoa, vsusnost i avtogol bese istata, premalce za 180 min, neprepoznatlivi se, bar od toa sto go iam videno od niv sezonava vo LS, prepostavuvam i vo bundes e slicna situacijata so toa sto konkurencijata im e ocigledno preslaba.

So far so good za anglicanite, site se plasiraa vo sledna faza, i toa osven siti, junajted, totenhem i liverpul nemaa bas lesna zadaca, ako se zemat vo predvid iminjata na timovite so koi igraa.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нека се паднат градските ривали..и кога ѓаволите ќе јадат епски шамари ќе му се ситиме цел форум ,и ќе му бараме постови кога паѓаа во трансој после победата над ПСЖ :icon_lol:
Види го Џони, изгорен е и тој да бара постови да се сити хаха :D
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.195
Поени од реакции
21.347
Propadnaa i Real i Bayern kako timovi... Treba po pola milijarda da vlozat za sveza krv... ako ne kupat nekoja zvezda ke potonat uste poise...
Со Ковач и Хасан ама и Ули тешко дека ќе се вратат така лесно. Едноставно им се погоди златна генерација...и тоа заврши.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.413
Нека се паднат градските ривали..и кога ѓаволите ќе јадат епски шамари ќе му се ситиме цел форум ,и ќе му бараме постови кога паѓаа во трансој после победата над ПСЖ :icon_lol:
Еве ти неколку, оние најјаките што беа, да не бараш.


Инаку, доста добри тимови отидоа понатака.
 

HULK

Black & White Fighter
Член од
12 август 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
1.195
Види го Џони, изгорен е и тој да бара постови да се сити хаха :D
Ќе видиме дали ќе се сити, нешто УЕФА не ги мириса баш арапиве, ништо чудно да го отпаднат Сити следна фаза ко изминативе сезони, ќе треба после да се самобанира Трибиани ака Џони :D.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Види го Џони, изгорен е и тој да бара постови да се сити хаха :D
Не,напротив не сум како другите :D..има еден куп посвои што потенцираа на Барса дека ќе испадни демек јас сум типувал на нив ама не ги барам бидејќи сум нормален :D.

Немам ништо против Јунајтед ама интересни ми се buthurt фановите нивни каде општа хистерија се случува кога ќе победат или изгубат..плус колега имам за Јунајтед па интересно ми е да го заебавам :D
 
Член од
17 септември 2012
Мислења
896
Поени од реакции
515
Нека се паднат градските ривали..и кога ѓаволите ќе јадат епски шамари ќе му се ситиме цел форум ,и ќе му бараме постови кога паѓаа во трансој после победата над ПСЖ :icon_lol:
Значи Пеп ќе јаде шамари од Оле и Лукаку ќе мавне хет-трик:icon_lol::icon_lol:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.413
Ќе видиме дали ќе се сити, нешто УЕФА не ги мириса баш арапиве, ништо чудно да го отпаднат Сити следна фаза ко изминативе сезони, ќе треба после да се самобанира Трибиани ака Џони :D.
Да имаше малку самопочит, одамна ке го немаше на форум, али ѓон образ.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Ковач е во Баерн оти се согласил со политиката на управата, не оти незнае дека пола тим му е за пензија.
Како е и да е, вакво мизерно издание од нив не памтам.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.413
Не,напротив не сум како другите :D..има еден куп посвои што потенцираа на Барса дека ќе испадни демек јас сум типувал на нив ама не ги барам бидејќи сум нормален :D.

Немам ништо против Јунајтед ама интересни ми се buthurt фановите нивни каде општа хистерија се случува кога ќе победат или изгубат..плус колега имам за Јунајтед па интересно ми е да го заебавам :D
Ти ке бараш постови на други :pos:, од сите членови на форум, ти ке заебаваш други... Би ти кажал да се скриеш под кебе, ама у каква форма си, и тоа ке промашиш.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.837
Да имаше малку самопочит, одамна ке го немаше на форум, али ѓон образ.
Зошто да го напуштам форумот жити очите?..дека згрешив во типувањето?..дека правам лоши проценки?..заради тоа треба да го напуштам форумот?..човече сериозен си?..ова е еден обичен форум каде што дискутираме за спорт..јас ниту навредив некого,ниту украдов,ниту отепав,ниту направив инцидент...не знам врз основа на што да го напуштам форумот?..врз погрешни проценки?..ако си толку мал во години и сериозно да си го сфаќаш фудбалот кој воедно е споредна работа тогаш нема да ти замерам,но ако си возрасен тогаш лошо е искрено.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom