TWILIGHT - САМРАК - филм на годината

Член од
20 август 2010
Мислења
149
Поени од реакции
16
Олку хејтери не сум видела на ниту една друга тема:vozbud:
Минативе денови ги гледав 4те дела од Твајлајт и факт е дека има многу недостатоци и нереални работи, но сепак ми се допадна:)

И престанете со тие напади врз интелигенција и слично, не треба да си со потпросечна интелигенција или геј или тинејџер итн. за да ти се бендиса филмот.Едноставно е, секој со својот вкус :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Олку хејтери не сум видела на ниту една друга тема:vozbud:
Минативе денови ги гледав 4те дела од Твајлајт и факт е дека има многу недостатоци и нереални работи, но сепак ми се допадна:)

И престанете со тие напади врз интелигенција и слично, не треба да си со потпросечна интелигенција или геј или тинејџер итн. за да ти се бендиса филмот.Едноставно е, секој со својот вкус :)
А таман мислев да ти пратам friend request и да те викнам он а дејт... Ту бед...

Штета што е темава во ЧДА па нема смисла да правам сериозен муабет, а го немам гледано филмот за да правам несериозен муабет, али сепак ја имам гледано актеркава и очекувам да биде нешто од нејзе:

 
Член од
20 август 2010
Мислења
149
Поени од реакции
16
А таман мислев да ти пратам friend request и да те викнам он а дејт... Ту бед...
Стварно?!
Ах, како си ја изиграв судбината...:facepalm:
А ако си го сменам мислењето ќе ме поканиш на состанок? Се би направила за да не те изгубам:love:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Стварно?!
Ах, како си ја изиграв судбината...:facepalm:
А ако си го сменам мислењето ќе ме поканиш на состанок? Се би направила за да не те изгубам:love:
Ти личам на дечко што е несериозен?
Ако успееш да го смениш мислењето веднаш те поканувам на состанок, чесен збор ;)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
За сите кои што ги гледале сите четири делови од филмот и на кои што им се допаѓа, а доколку некој го гледал само најновиот тогаш моја препорака е да почне од почеток затоа што филмот е прекрасен и сите четири дела можеш да ги изгледаш во еден здив без да трепнеш. Кој има желба да ги гледа нека се зачлени на arena бугарски сајт за данлодирање и слободно нека ги симне и нека ужива. Има ли некој што го дели моето мислење и мислењето на светот за филмот?








 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Па да Самрак е филм на годината, 21 декември ене го каде е... U get it?

А бе дај бе не ме зезајте, вампир вегетаријанец што не цица луѓе туку животни и светка на светло!!! Башка педофил он има 100 и кусур а иде со 17 годишна! :D :D
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Ако има нешто арно од Твајлајтот испаднато тогаш тоа е краткокосата црнка во семејството на Кулен.Многу ми е згодна.

Знае некој која е?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ако има нешто арно од Твајлајтот испаднато тогаш тоа е краткокосата црнка во семејството на Кулен.Многу ми е згодна.

Знае некој која е?
http://www.imdb.com/name/nm1247407/ ?
--- надополнето: 8 јануари 2012 во 01:53 ---
Го пуштија филмов пред две години кога бев на камп во Хрватска и единствена што ми се моташе во главата дур го гледавме беше како да побегнам или да се убијам -.- ..... а најтрагично беше што сите во собата беа: :love: :love: :X3: (y)
--- надополнето: 5 јануари 2012 во 21:57 ---
Го пуштија филмов пред две години кога бев на камп во Хрватска и единствена што ми се моташе во главата дур го гледавме беше како да побегнам или да се убијам -.- ..... а најтрагично беше што сите во собата беа: :love: :love: :X3: (y)
:love:
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
‚Не,не е Џоунс.

Девојката имаше моќи да добива визии за идни настани мислам.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
филм на годината....my ass...за напалени тинејџерки да
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Олку хејтери не сум видела на ниту една друга тема:vozbud:т
Отвори тема за Џастин Бибер. Човекот може да добие медаља за најмногу хејтери во историја на сите времиња. :pipi:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Не знам колку од вас го приметија овој детаљ:

ivicaivica,
Пол:
Машко
Роденден:
30 јули 1982 (Возраст: 29)

Типов или е некој тежок трол, или е многу глуп.
30 годишен гејлајт фан е на форумов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom