Trance журки

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.117
Поени од реакции
2.987
Слушнав муабети летово ќе имало некој си јак фест овај кај нас.... Прв артист засега е Kaya Project...
Некој да не имат појќе инфо? Рано е ама сепак :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gea
Член од
31 март 2012
Мислења
47
Поени од реакции
9
Здраво ако може мала помош. Прашањево не знам дали ми е баш на топик, но ме интересира каде пушта музика ДЈ Славе?
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.117
Поени од реакции
2.987
05.09 Atmos
18.09 Cosmosis
17.10 U-Recken
07.11 Electric Universe

Pa pa pauuuu :D
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.117
Поени од реакции
2.987
Se u Fabrika?!
Electric Universe - Favoriti mi se. :)
Na 4ti e Talamasca vo Fabrika, Atmos ti e vo Kapan An , a za U-recken i EU ne se znae uste lokacijata, inaku gi nosat ovie Urban Dance t.e Digital Dance po staro... Ima vreme, ne se brzame ! :D 
Последно уредено:

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.276
Поени од реакции
764
Јас чекам на отворено журкици... овие у хавана и пијано ми скурчија.
 
На врв Bottom