Titan gel

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Навистина уште првиот месец е подебел и подолг за 4см и 4-5 часа ќе издржуваш.

Зголеми за еден месец и уживај цел живот и тоа се за 900 ден. ;)
 
K

kicodarker

Гостин
Еднаш имав лажен акаунт на фејсбук. Не дека ми требаше за швалерисување, ниту за партиски активности, едноставно го имав онака за разонода. Некогаш имаше женско име,некогаш машко како некој Николче од нашата Татковина кој е загреан за сите лидери да ги сака на латиница со печатни грешки и неколку 11!!!!. Сакам да кажам,дека претешко е да ги напиши човек на латиница сите тие печатни грешки кои си ги направил ти во воведниот пост. Ти симнувам капа!
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
Хахахаххаха пресмешно се згазив од смеење :vozbud::vozbud:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Nisto,lazi para kaj mene ne samo toa sto ne pomaga more probav i so Vanadium gel i so Nikel gel, pa so Prohrom gel i so Volfram gel.....
i na kraj resenieto go gledam samo vo Sekira gel, ne dosol denot uste za prezentacija.
 

Horny Junkie

АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!
Член од
21 јуни 2018
Мислења
45
Поени од реакции
15
Ако знајш како треба не треба многу
 
M

martin64

Гостин
Дечки мене ми е 16 цм и имам 19 години, малце имам вишок килограми ама мислам со правилна исхрана и вежбање ќе порасне уште 2 цм највеќе. Мислам дека добра е оваа големина
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Дечки мене ми е 16 цм и имам 19 години, малце имам вишок килограми ама мислам со правилна исхрана и вежбање ќе порасне уште 2 цм највеќе. Мислам дека добра е оваа големина
без најмалку 20цм поарно смени си го името во Мартина
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Дечки мене ми е 16 цм и имам 19 години, малце имам вишок килограми ама мислам со правилна исхрана и вежбање ќе порасне уште 2 цм највеќе. Мислам дека добра е оваа големина
Теши се дека вишокот кг ти ја кријат големината.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
A ti da ne imas ebeno be? i 16 cm e dosta
сеуште не. го чувам запакуван. ја чекам онаа посебната и единствена.
ич од шега не разбирате. а и што има да го мерите, колкав е толкав е, само да работе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom