Tinder

Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.618
Поени од реакции
18.091
Ubavo si kaza Bonnie and Clyde za zeni i na 60 uvek ima napaleni maski sto bi i go svirnale a mazi na 60 samo zgoden kako bred pit ili bogat kako bil gejts ako e :icon_lol:
Ваљда свесна/свесен си што се дешава после менопауза со телото на жените?
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.371
Поени од реакции
22.666
Ubavo si kaza Bonnie and Clyde za zeni i na 60 uvek ima napaleni maski sto bi i go svirnale a mazi na 60 samo zgoden kako bred pit ili bogat kako bil gejts ako e :icon_lol:
svasta imas niz svetot, anco na primer ebel dinji... duri i tema imase za toa :toe:
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Ваљда свесна/свесен си што се дешава после менопауза со телото на жените?
ti za deca pravenje zboris? tuka za seks e diskusijava a i posekako nisto ne menuva sto mazite nemaat menopauza pak nikoja ne bi sakala so niv osven ako ne se ubavi kako bred pit ili bogati kako bil gejts.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.456
Ubavo si kaza Bonnie and Clyde za zeni i na 60 uvek ima napaleni maski sto bi i go svirnale a mazi na 60 samo zgoden kako bred pit ili bogat kako bil gejts ako e :icon_lol:
А бе продолжи да си читаш само тоа што ти се свиѓа и теши си се…
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.618
Поени од реакции
18.091
ti za deca pravenje zboris? tuka za seks e diskusijava a i posekako nisto ne menuva sto mazite nemaat menopauza pak nikoja ne bi sakala so niv osven ako ne se ubavi kako bred pit ili bogati kako bil gejts.
Не бе девојче, либидото се минимизира, суво ќе ти биде дундето, имање секс без лубрикант ќе биде многу болно за двете страни. Нормално има исклучоци. :)
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Не бе девојче, либидото се минимизира, суво ќе ти биде дундето, имање секс без лубрикант ќе биде многу болно за двете страни. Нормално има исклучоци. :)
a na vas kamen na 60 ke vi bide ;) normalno ima isklucoci :love:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.707
Поени од реакции
38.923
на 60 како дупната гума ќе и биде. Тоа само некои фетишисти би опалиле.
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.254
Поени од реакции
3.187
Ubavo si kaza Bonnie and Clyde za zeni i na 60 uvek ima napaleni maski sto bi i go svirnale a mazi na 60 samo zgoden kako bred pit ili bogat kako bil gejts ako e :icon_lol:
Ете младите се раскараа кој попрво да ја ебе Станка сомот, не можат да одолеат на тие 100 кила, брчките и бркот ко на Гоце Делчев. Излезете малку со луѓе, губите допир со реалноста.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.336
Поени од реакции
2.205
Мислите дека на возрасна жена и е дојдено до секс, не бе срцки. Најголем оргазам ми е кога пијам утринско кафе во мир и тишина, да прошетам во природа, да седнам да уживам во планинска викендичка, со поглед на езеро, дури ги слушам планинските славејчиња како милозвучно пејат. Ете тоа е живот, тоа е убавина, тоа е нешто поубаво од секс и нема споредба, сексот е потреба дур си млад, јас лично имам осетено доста намалување на либидото, а не сум над 40 години, што значи, сигурно ќе се намалува понатаму, а и многу поубаво ми е сега, неголи во времето кога ми дивееја хормоните. Посмирена сум, постабилна и порелаксирана. И што е најбитно, мозокот ми е пошарп и мислата ми е побистра.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Ете младите се раскараа кој попрво да ја ебе Станка сомот, не можат да одолеат на тие 100 кила, брчките и бркот ко на Гоце Делчев. Излезете малку со луѓе, губите допир со реалноста.
лепотициве се раскараа за пивскиот стомак и ќелавицата на Митре со мрсната брада како на миленко неделковски и мртвиот хумор како на жаре еден на еден и интелектот на моралниот :love:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.371
Поени од реакции
22.666
Мислите дека на возрасна жена и е дојдено до секс, не бе срцки. Најголем оргазам ми е кога пијам утринско кафе во мир и тишина, да прошетам во природа, да седнам да уживам во планинска викендичка, со поглед на езеро, дури ги слушам планинските славејчиња како милозвучно пејат. Ете тоа е живот, тоа е убавина, тоа е нешто поубаво од секс и нема споредба, сексот е потреба дур си млад, јас лично имам осетено доста намалување на либидото, а не сум над 40 години, што значи, сигурно ќе се намалува понатаму, а и многу поубаво ми е сега, неголи во времето кога ми дивееја хормоните. Посмирена сум, постабилна и порелаксирана. И што е најбитно, мозокот ми е пошарп и мислата ми е побистра.
zatoa si barame mladi de... zatoa e smesno ova za 60 godisnata.

jebi ga na nas ni e dojdeno i ni e bitno... ednostavno ne otupuvame u toj pogled, i seksot ni dava elan...
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.371
Поени од реакции
22.666
а потрагата ќе потрае и нема да заврши :icon_lol:
FFF... Find them, Fuck them, Forget them

"lovot" ti e del od zabavata, i da daj boze nikogas da ne zavrsi, sekoja godina ima nova tura da se probava koja ja potisnuva ostarenata roba.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom