Time-Lapse

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.719
Поени од реакции
26.430
Ај и од мене еден краток тајм-лапс, составен од околу 900 фотографии.
Морав да го испробам интервалометарот, макар и во домашни услови :)
Слободно гледајте во HD. Како се топи само маргаринчето... Мх, мх, мх! :)
 
На врв Bottom