Threads (официјална тема)

Ф

Флеш

Гостин
ако Доналд Трамп почне да тредира може ќе стане ин апликацијава. Твитер е као најрелевантна апликација моментално кога се работи за демократија и изразување политичко мислење. Тоа многу тешко некоја друга апликација да го достигне.
Rumble .... Таму се префрли сигма мажјакот A Tate :D исто и доста познати фаци од шу бизнис,политика и даље ,сакам да кажам пример како мерило како се однесуваат луѓето ако по мерит фаци се отидени на друга платформа
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
На ова ми се појавуваат и објави на профили кој што не сум ги заследил. :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom