The Witcher

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.239
Поени од реакции
78.860
Член од
5 март 2018
Мислења
15.137
Поени од реакции
16.648
Леле колку лоша сезона мајко мила.
Каков хајп имав за сезоната, со душа ја чекав, за на крај да заспивам на епизодите од досада :(
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.649
Поени од реакции
7.234
Леле колку лоша сезона мајко мила.
Каков хајп имав за сезоната, со душа ја чекав, за на крај да заспивам на епизодите од досада :(
А па преходната ко боље беше. :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Леле колку лоша сезона мајко мила.
Каков хајп имав за сезоната, со душа ја чекав, за на крај да заспивам на епизодите од досада :(
Neli ke e podelena vo dva dela?
Jas sekako nema da ja prodolzam posle tretava, cim Henry si dade otkaz od nejze.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.649
Поени од реакции
7.234
Кој ги рецка нема да имаат гледаност.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom