The Grand Tour

Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Секоја епизода како што идат им е ниво погоре, само ми фали старата патека на топ гиар и стигот.
Апсолутно патеката е катастрофа, спора и тесна, а американецот ми е топ :)
so sekoja epizoda se se polosi
tolku se bezveze sto razmisluvam da pocnam noviot top gear da go gledam
Слободно, имаш и тема!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Како прво нека го избацат The American. Тотален промашај :tapp:
Како друго, не мора Џејмс Меј секоја епизода да прашува: Does that mean he is not coming on then за Celebrity brain crash. У реду е, досадно стана. Еднаш може да биде смешно, не секогаш.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
Како прво нека го избацат The American. Тотален промашај :tapp:
Како друго, не мора Џејмс Меј секоја епизода да прашува: Does that mean he is not coming on then за Celebrity brain crash. У реду е, досадно стана. Еднаш може да биде смешно, не секогаш.
Се сложувам за Американецот, ама тоа за celebrity brain cash е друга работа, фората е во тоа што уште се тужат со bbc за тоа дали смее да имаат celebrities на шоуто и ова се веќе снимени епизоди одамна.
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
1.829
Поени од реакции
5.939
Ја изгледав новата епизода и ми се допаѓа што ги слушаат гледачите и трпат критика, па менуваат ствари. Во новава сезона, нема повеќе celebrity brain crash, истото го замениа со celebrity f off, што е стварно кул. (y)
А до сега го нема ни американецот. Дали е за стално тргнат или не, ќе видиме. :D И најдоброто, се разбира, нивниот специфичен хумор на кој сме навикнати беше доста присутен, а имаше и смеење на сопствена сметка. Хамонд и Римак-от. :ROFLMAO:
За сега ми мириса дека се врати good old Top Gear триото. И да не заборавиме...
:pos::pos::pos:
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Ја изгледав новата епизода и ми се допаѓа што ги слушаат гледачите и трпат критика, па менуваат ствари. Во новава сезона, нема повеќе celebrity brain crash, истото го замениа со celebrity f off, што е стварно кул. (y)
А до сега го нема ни американецот. Дали е за стално тргнат или не, ќе видиме. :D И најдоброто, се разбира, нивниот специфичен хумор на кој сме навикнати беше доста присутен, а имаше и смеење на сопствена сметка. Хамонд и Римак-от. :ROFLMAO:
За сега ми мириса дека се врати good old Top Gear триото. И да не заборавиме...
:pos::pos::pos:
Американецот ќе го нема повеќе. И тој и триото имаа изјавено дека тој лик не се совпаѓа со шоуто и дека нема смисла да го форсираат.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Ај можда еднаш Џереми ќе изгуби „трка“ хехе :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom