Teтово

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од JoCkI, 21 април 2005.

 1. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  22.476
  Допаѓања:
  26.615
 2. Skivi

  Skivi

  Член од:
  7 јули 2014
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  160
  Знаеш Албански многу добро ти, не се прави наудрен.
   
  На Име И Презиме му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  22.476
  Допаѓања:
  26.615
  Пун е форумов со ликови кои знаат работи за мене што ја не сум ги знаел.
   
 4. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  7.027
  Допаѓања:
  7.430
  WEDDING waste :)
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Skivi

  Skivi

  Член од:
  7 јули 2014
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  160
  Nekogas treba samo eden zbor covek da kazuva.
   
 6. Ali Pasha

  Ali Pasha

  Член од:
  26 септември 2007
  Мислења:
  1.003
  Допаѓања:
  808
  Ако ти ги сметаш каурите ѓубре, тогаш ДА :D
   
  На Beck's му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  22.476
  Допаѓања:
  26.615
  Сеа ми текна. Тоа се оние свадба у ќеси што праеја.

  Иначе, нормално дека се ѓубре. Затоа се праќат луѓе у Сирија да го чистат.
   
 8. Ali Pasha

  Ali Pasha

  Член од:
  26 септември 2007
  Мислења:
  1.003
  Допаѓања:
  808
  Mislis se prakat luge vo Sirija, da se obucat kako da cistat gjubre? Samo sto obukata e mnogu teska, i toj sto dava diplomi, e mnogu strog, nekogas i smrtno seriozen ... So cicko Sem nema zafrkancii
   
 9. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  8.439
  Допаѓања:
  3.516
  Aбе конечно на Теута и текна да ги тргне количињата од плоштадот ? Гледам веќе некоја недела ги нема, а гледам одмонтиран е и ригишпилот што беше исто на плоштад.

  Се знае зошто служи плоштад во еден град а не да биде луна парк за забава на дечиња. Количињата ете на спортски нека ги преместат ако досега не отишле таму, барем сега таму е луна парк.
   
 10. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  461
  Допаѓања:
  1.281
  Абе може немале доволно за рекет да плата..... xD
   

Сподели преку: