Teтово

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од JoCkI, 21 април 2005.

 1. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  23.948
  Допаѓања:
  28.441
 2. Skivi

  Skivi

  Член од:
  7 јули 2014
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  160
  Знаеш Албански многу добро ти, не се прави наудрен.
   
  На Име И Презиме му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  23.948
  Допаѓања:
  28.441
  Пун е форумов со ликови кои знаат работи за мене што ја не сум ги знаел.
   
 4. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  7.441
  Допаѓања:
  7.959
  WEDDING waste :)
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Skivi

  Skivi

  Член од:
  7 јули 2014
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  160
  Nekogas treba samo eden zbor covek da kazuva.
   
 6. Ali Pasha

  Ali Pasha

  Член од:
  26 септември 2007
  Мислења:
  1.057
  Допаѓања:
  853
  Ако ти ги сметаш каурите ѓубре, тогаш ДА :D
   
  На Beck's му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  23.948
  Допаѓања:
  28.441
  Сеа ми текна. Тоа се оние свадба у ќеси што праеја.

  Иначе, нормално дека се ѓубре. Затоа се праќат луѓе у Сирија да го чистат.
   
 8. Ali Pasha

  Ali Pasha

  Член од:
  26 септември 2007
  Мислења:
  1.057
  Допаѓања:
  853
  Mislis se prakat luge vo Sirija, da se obucat kako da cistat gjubre? Samo sto obukata e mnogu teska, i toj sto dava diplomi, e mnogu strog, nekogas i smrtno seriozen ... So cicko Sem nema zafrkancii
   
 9. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  8.936
  Допаѓања:
  3.813
  Aбе конечно на Теута и текна да ги тргне количињата од плоштадот ? Гледам веќе некоја недела ги нема, а гледам одмонтиран е и ригишпилот што беше исто на плоштад.

  Се знае зошто служи плоштад во еден град а не да биде луна парк за забава на дечиња. Количињата ете на спортски нека ги преместат ако досега не отишле таму, барем сега таму е луна парк.
   
 10. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  1.844
  Абе може немале доволно за рекет да плата..... xD
   
 11. mambo2

  mambo2

  Член од:
  7 јануари 2015
  Мислења:
  384
  Допаѓања:
  114
  Абе се фрља ли негде асфалт, се затиња дупка некоја у градов, или се нема паре у општинска каса???
   
 12. mendieta

  mendieta

  Член од:
  18 март 2015
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  420
  свекако ќе заврне па ќе ги затне..
   
 13. Milanez`

  Milanez` Tutta lα miα vitα...

  Член од:
  6 август 2007
  Мислења:
  13.652
  Допаѓања:
  4.462
  гзот да и се затне на теута!
   
 14. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  1.844
  Брат.....уште очекуеш нешто од "раководството" у општина?....
  Све дур не им гори нив под г'з за некој дел од градов, тој дел нема да се попарне...
  Ама како и да е, не губите надеж, кј и да е ќе бидемо у ЕУ....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  У ЕУ има појќе од све нели? Таке да, овде ќе има појќе дупке и ред такви работе.
  Јако!
   
 15. mambo2

  mambo2

  Член од:
  7 јануари 2015
  Мислења:
  384
  Допаѓања:
  114
  ништо не ве разбрав. мислев на дупкеве по улицеве доле у градов. а горе завалија људиве од гробишта до два бреста ни улица више немаа....у турско време поарно било калдармисано.....цццц
   

Сподели преку: