Talking during sex (dirty talk)

Член од
8 август 2005
Мислења
456
Поени од реакции
78
Hmm...мозам да казам дека ме пали..до одредена граница...ама...по природа сеирџија...и ако префрли преку тоа...поминува во смесна ситуција..види првото секс искуство...
поцнуваме..шлап шлап...и слушам...Ебиииме, Ебииме...и целиот во конфузија..нешто не ми е јасно...девојката на мене ми збори..?мене ми се обрака...?еј..па јас ебам...:)) и ..по некое време...Што и е ?
После тоа...значи јас бев тој што го поцнува муабетот со простор таа да го продолжи...
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Може преку ден додека имате гости, или на некое место каде што има многу народ, друштво на женати да и речеш нешто шо ќе и парвиш вечер, а вечерта во кревет да збориш некои вулгарни работи као сега ќе те растурам итн
 
Член од
2 јуни 2006
Мислења
238
Поени од реакции
6
hmmm... najbolja situacija...

za vreme na edna partija me prekinuva telefon koj e uporen ...

- alo sto praish ?? -

A jas za da mu tekne na drugarot sto pravam vo momentot a da ne prekinam partijata i da ne navredam partnerkata pocnuvam da se deram :

DULEEEEE SAVICCCCCC, DUUULEEEE SAVICCCC....

(kao scena od fillmot rane )
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
najfraer напиша:
hmmm... najbolja situacija...

za vreme na edna partija me prekinuva telefon koj e uporen ...

- alo sto praish ?? -

A jas za da mu tekne na drugarot sto pravam vo momentot a da ne prekinam partijata i da ne navredam partnerkata pocnuvam da se deram :

DULEEEEE SAVICCCCCC, DUUULEEEE SAVICCCC....

(kao scena od fillmot rane )
:pos2: :pos2: :pos2: и ова ептен ја запали девојката...признај:)

За темата. Сакам кога некој ќе ме „изненади„ со поглед од кој крвта зовира онака полека, продорно движејќи се од од едно место на друго по моето тело и притоа воопшто не гледајќи ме во очи....мх мх мх.:je:
Може и шепотење на „валкани нешта„ на места каде не би очекувала....но, во текот на :sekss: ...што знам, не ми звучи баш...:raz:
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Sto znam...ne sakam mnogu vulganosti,posebno ne za vreme na sexot...
..onaka za provakacija nekogas moze ali za vreme na sex jok.
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
"Д'рти" разговори

Дали сакате партнерот да ви збори или пак вие сакате "дрти токинг".
И ако сакате кои се зборовите кои сакате да го слушнете од него/неа?
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
интересно:) абе многу е сехи кога девојката ми шепоти али што и како. тоа нека остане тајна.:)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Uuuuu, yeah! FUCK YEAH! RIGHT ON!
 
Член од
24 април 2007
Мислења
251
Поени од реакции
2
па некој секси зборови се разбира
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Ама најсехи е кога ти шепоти некоја на увце и протова го лиже..... ауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу се буди кучето :)
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Не сакам баш sex talk од типот: Побрзо, баш тука, стисни ме, успори, не прекинувај и сл.(придружено со извици у воздишки), пошо ми звучи некако ептен технички:toe:...Али затоа dirty talking, као шепкање на уво дур сме меѓу луѓе као предигра, или онакви стимулативни муабети за време на секс ептен сакам(мада преферирам да ми зборат на мене, а не јас:icon_mrgr) и дефинитивно ми го прават сексот повозбудлив.:pipi:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
ada напиша:
Не сакам баш sex talk од типот: Побрзо, баш тука, стисни ме, успори, не прекинувај и сл.(придружено со извици у воздишки), пошо ми звучи некако ептен технички:toe:...Али затоа dirty talking, као шепкање на уво дур сме меѓу луѓе као предигра, или онакви стимулативни муабети за време на секс ептен сакам(мада преферирам да ми зборат на мене, а не јас:icon_mrgr) и дефинитивно ми го прават сексот повозбудлив.:pipi:

Ај за првиот дел те сфаќам и подржувам али за вториов хм.. не биди толку себична дај му на човекот :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Уф, обожавам. Поинтересно ми е кога се изговара поагресивно, ми иде да го напучам тука, и да го истегнам за коса, јеа бејби :icon_lol::pos: Исто ме пали и да прочитам некоја секси порака од него, уф.:icon_lol:
Се прифаќа и шепотење, крева адреналин дефинитивно.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Мие дур се онадиме си праиме домаќински муабети, шо треба да се пазари, дал новите чевли пуштаат вода, шо ќе прајме утре за ручек, кога рекоја стојан со невестата дека ќе поминат на гости, утре дал ќе врни оти има доста работа в поле, а некогаш збориме и за политика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom